Швидкісний пускач - новий клас пристроїв з інтуїтивно зрозумілим управлінням, що займає проміжне положення між пускачем електродвигуна і частотним перетворювачем. Це компактний пристрій пропонує всі необхідні функції регулювання різної частоти обертання, плавного пуску і безпечного зупину за допомогою функції Safe Torque Off (STO).

Безпечна, проста і ефективна експлуатація трифазних асинхронних електродвигунів є важливою метою в багатьох додатках. CONTACTRON Speed ​​Starter забезпечує простий режим роботи з різними параметрами частоти обертання від нормального режиму, безшумного режиму і плавного пуску до енергоефективного режиму і ступінчастої функції.

Переваги для вас

  • Швидка установка і введення в експлуатацію за рахунок простої кабельного розведення і інтуїтивно зрозумілої концепції управління
  • Безпечне відключення завдяки інтегрованим функціям Safe Torque Off (STO)
  • Економія місця в шафі управління завдяки компактній конструкції шириною всього від 35 мм
  • Економічне рішення з усіма необхідними функціями для різної частоти обертання і плавного пуску

Просте, безпечне та ефективне рішення

 

CONTACTRON Speed Starter поставляються в різних варіантах:

Класи продуктивності між 0,25 і 1,5 кВт, з фільтром ЕМС або без нього, а також зі входом 1 або 3-фазної мережі. Підберіть відповідний продукт для свого застосування.

Швидкий монтаж і введення в експлуатацію

 

проста концепція управління

Проста кабельна розводка і інтуїтивно зрозуміла концепція управління: рішення на базі plug & play спрощує введення в експлуатацію. За допомогою позиційного / поворотного перемикача можна швидко і ефективно встановити необхідні параметри. CONTACTRON Speed Starter - інтуїтивно зрозуміле рішення для більшості додатків для використання електродвигуна з різною частотою обертання.

Безпечне відключення за допомогою функції Safe Torque Off (STO)

 

Швидкісний пускач з підключенням до функції аварійної зупинки

CONTACTRON Speed Starter є унікальним продуктом у своєму класі пристроїв завдяки інтегрованій функції Safe Torque Off (STO). Це означає можливість двоканального безпечного відключення без використання складних процедур і додаткових контакторів. Сертифікати SIL3 і PLe забезпечують вашу безпеку.

Економія місця в шафі управління

 

економія місця в шафі управління

Сьогодні CONTACTRON Speed Starter є вузький пристроєм на ринку пристроїв свого класу завдяки компактній конструкції, шириною всього від 35 мм. Висока щільність монтажу в шафі управління дозволяє заощадити на додаткових витратах.

Економічне рішення

 

Новий швидкісний пускач має всі базовими функціями пускача електродвигуна CONTACTRON, які вам потрібні: пуск, реверс напрямку обертання, захист від перевантаження і безпечне відключення 3-фазних асинхронних електродвигунів. Ви можете реалізувати різні варіанти частоти обертання, а також плавний пуск і останов електродвигуна при повному обертального моменту. Ви купуєте продукт з набором функцій, який точно відповідає вашим вимогам.

Перейти до асортименту продукуціі.