Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

З'єднувачі дротів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

З'єднання елементів передачі напруги

Електричний струм надходить до приладів, різну техніку за допомогою дроту або кабелю для передачі високовольтної напруги. Вони бувають різних видів, кольорів, потужності. Але крім їх наявності, для роботи електромережі необхідно виконати правильне безпечне з'єднання проводів між собою. Для цього існує кілька способів. Найпростішим з них є скручування і обмотка ізоляційною стрічкою. Це застарілий і небезпечний метод. У місцях скручування при високій напрузі дроти мають властивість нагріватися. Внаслідок цього може статися коротке замикання. Можливе застосування пайки або зварювання. Але це не завжди зручно, особливо при виконанні дрібного ремонту в домашніх умовах або точкового підключення нового приладу до мережі. Для цих способів необхідна наявність зварювального апарату або паяльника і навичок роботи з ними.

Для уникнення подібних незручностей сучасні виробники електротехніки пропонують вдале конструктивне рішення, що дозволяє безпечно і швидко виконати з'єднання кабелів будь-якого діаметру і потужності - з'єднувачі дротів.

Різновиди елементів комутації

Кабельний з'єднувач призначений для правильного замикання і розмикання електричного кола. З його допомогою можна створити розбірні або нерозбірне з'єднання. З'єднувачі дротів бувають декількох видів в залежності від застосовуваного методу комутації:

 

 • з'єднувальні ізолюючі затискачі (ковпачки ЗІЗ);
 • клемні затискачі;
 • клеми на пластикових колодках;
 • самозажімние клеми;
 • з'єднувальні муфти скотч-лок;
 • затискачі пружинного типу;
 • гільзи;
 • ножові клеми;
 • гвинтові клеми;
 • роз'єми типу "тато-мама";
 • пружинні згони.

 

Завдяки великому видовою різноманітністю, з'єднувачі кабелю застосовуються в електромонтажних роботах різного рівня складності. Вони дозволяють створити комутацію між дротами, виконаними з різного металу. Вибрати і придбати кабельні з'єднувачі можна на сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua. Ціни порадують демократичністю, а каталог - широким асортиментом якісного товару.

Правила безпеки при комутації

Будь-які роботи, вироблені з електроприладами, повинні виконуватися з чітким дотриманням правил безпеки, щоб уникнути аварійних ситуацій. Особливо це стосується проводки. З'єднувачі кабелю, крім основної функції замикання або розмикання електроланок, відмінно справляються і з створенням безпечних точок дотику дротів.

Перед з'єднанням необхідно ретельно підготувати проведення, оголивши їх від ізоляції. При цьому потрібно стежити, щоб сама мідна або алюмінієва жила не зашкодить. З'єднувачі проводів можуть бути розраховані на дві або більше жили, які можна попередньо скрутити, якщо вони виконані з однакового матеріалу. Перед покупкою деталі варто уважно вивчити характеристики електромережі і пристрою, який буде в неї монтуватися, щоб підібрати елемент, відповідний за рівнем пропускної потужності.

Відвідавши магазин Electro Contact, кожен покупець зможе знайти деталь, яка підходить за технічними параметрами і бюджету.

Вгору
,