Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Маркери, олівці, крейда, маркувальні паст

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Промисловий маркер, ручка, крейда або паста для точної розмітки на різних поверхнях

Промислові підприємства в Україні працюють в різних сферах, добре розвинений будівельний бізнес, меблеве виробництво і обробка деревини, виготовлення пластмасових виробів різного призначення. Багато процесів вимагають нанесення розмітки: розмірів деталей, місць кріплення, рівнів установки всілякого обладнання, точних місць виведення різних кабелів і проводів. Наносити розмітку може знадобитися на метал, дерево, пластмасу, тканину, гуму, шкіру, скло, бетон або інші матеріали. Звичайні канцелярські маркери або олівці далеко не завжди придатні для таких цілей.

Промисловий або будівельний маркер, олівець або крейда підбирається з урахуванням поверхні, на яку наноситься розмітка. Купити професійний маркер можна в спеціалізованих магазинах, але найкраща ціна на такі вироби - в інтернет-магазині Електро Контакт, замовити його можна з доставкою не тільки до Києва, абсолютно вся Україна охоплена кур'єрськими службами доставки.

Вид матеріалу для розмітки - головні умови вибору пристосування для маркування

Поверхня різних матеріалів значно відрізняється один від одного, тому для кожного завдання існують свої вироби, якими можна працювати по:

  • дереву, МДФ або картону;
  • бетону, каменю, цегли або керамічних виробів;
  • іржавим або гладким металевим поверхням;
  • пластику;
  • натуральної або штучної шкіри, тканини;
  • скотчу;
  • склу.

Залежно від виду робіт вони можуть бути водорозчинні або водостійкі. Товщина ліній маркерів і олівців для розмітки може коливатися від 0,25 мм (для високоточних робіт) до 12 міліметрів (для будівельної розмітки), а колірна гамма практично не має обмежень. Для нанесення складної розмітки може знадобитися кілька кольорів, в такому випадку вигідніше купувати набори виробів.

Переваги виробів для промислового маркірування

Для маркування поверхонь з наступною термічною обробкою використовуються спеціальні жаростійкі маркери, олівці або крейда, здатні витримати температуру до 2000 градусів Цельсія. Механічні олівці використовують змінні грифелі, а класичні міцні вироби краще купувати з ковпачком у вигляді точила, тоді несподівана поломка грифеля не завадить виконанню роботи. Маркувальна паста упакована в тубу з тонким отвором на наконечнику для зручного нанесення на поверхню.

Головне достоїнство таких виробів полягає в тому, що їх склади розроблені з урахуванням поверхні нанесення, тому лінії зберігають свою чіткість, що не розтікаються по поверхні. Завдана розмітка не вигоряє від сонячних променів, повністю зберігає свої вихідні характеристики.

Від якості таких виробів безпосередньо залежить результат роботи з їх використанням. Саме тому на сайті інтернет-магазину Електро Контакт представлені високоякісні вироби від кращих виробників: Pica і Phoenix Contact. Всі вироби випущені на заводах в Німеччині, що гарантує їх найвищу якість.

Вгору
,