Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Патч-панелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Пасивне обладнання електромереж

Електрична мережа являє собою складну багаторівневу систему з безліччю взаємопов'язаних між собою елементів, які забезпечують надходження стабільного сигналу. Кожен з них по-своєму важливий і незамінний. Особливе місце серед них займає патч-панель. Це пасивне обладнання електромережі, яке потрібно для забезпечення комутації активного обладнання з робочим місцем. Розміщуються вони в телекомунікаційних шафах. Пристрій має дві робочі панелі. На передній розташовуються порти різного виду в залежності від типу панелі. До них приєднується коннектор патч-корду, підключений до мережевого обладнання. Задня панель укомплектована клемами для нероз'ємного приєднання кабелю активного мережного обладнання.

За допомогою patch-панелі досягається максимальна потужність і велика функціональне навантаження, що підключається. Також вона спрощує його використання, адже кожен порт для підключення пристроїв має цифрову і кольорове маркування, як у кручений пари підключеного кабелю. Купити патч-панель від перевірених виробників можна на сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua.

 

идові відмінності

Підбираючи патч-панель для створення структурованої кабельної системи (СКС), потрібно в першу чергу орієнтуватися на потужність переданих сигналів і габарити телекомунікаційної стійки, в яку вона буде монтуватися. Найпоширеніші на ринку - 19 або 10-дюймові patch-панелі висотою в один юніт. Крім цього, вони відрізняються ще по ряду характеристик:

 

  • складом роз'єму - фіксовані, складальні, мультимедійні, волоконно-оптичні;
  • екранування;
  • типу портів;
  • методу кріплення - настінні, монтовані;
  • кількості портів - від 4 до 96;
  • способом подання портів - одинарні або подвійні.

 

Купити patch-панелі всіх модифікацій і розмірів з доставкою у всі регіони України можна на сайті магазину Electro Contact. Зручний інтерфейс дозволить підібрати потрібну модель з мінімальною затратою часу. Ціна обладнання коливається в залежності від комплектації, але залишається прийнятною для будь-якого бюджету.

Поради для безпомилкового вибору

Патч-панелі - вузькоспеціалізоване обладнання. Їх вибір залежить від загальної логіки і конфігурації створюваної СКС. Також варто розуміти, чи зручний буде у використанні стандартний порт RJ-45 або необхідна самостійна комплектація портами іншої конфігурації. Враховувати потрібно і наступні параметри:

 

  • категорію комутаційної панелі, яка впливає на швидкість передачі даних;
  • монтажну висоту, яка визначає кількість юнітів, займаних пристроєм в телекомунікаційному шафі;
  • наявність організатора кабелю, який фіксує підключаються кабелі і захищає від мимовільного від'єднання в місці стику.

 

Установку обладнання краще довірити майстру і дотримуватися всіх правил експлуатації. У цьому панель прослужить тривалий термін. В Україні вибрати якісний товар, який відповідає всім технічним вимогам, можна серед широкого асортименту магазина електротехнічного обладнання Electro Contact.

Вгору
,