Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Гайковерти пневматичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Пневматичний гайковерт - швидкість і сила

Гайковерт - ручний будівельно-монтажний інструмент, призначений для вкручування і викручування кріпильних елементів, що мають різьбу, таких як гайки, болти, глухарі, анкер-шурупи. Інструмент має регульованим крутним моментом високої потужності, тому з його допомогою можна викручувати нарізні сполучення, для яких не вистачає ручного впливу людини, а також він сприяє значному прискоренню виконуваних робіт. Інструмент завжди оснащується зворотним ходом, що дозволяє оснащенні з однаковою потужністю обертатися на всі боки.

Гайковерти бувають як промислового призначення, так і побутового, випускаються з електричним двигуном, пневматичним або гідравлічним приводом. Найчастіше інструмент використовують на лінії збірки каркасних конструкцій, в сфері автомобілебудування, на автосервісі і шиномонтажі. Така спеціалізація передбачає вибухо- і пожежонебезпечні моменти, тому пріоритет віддається пневматичні Гайковерти. Вони мають більш доступну ціну, ніж гідравлічні, і є більш безпечними, ніж електричні моделі.

Види пневмогайковерти, особливості роботи

Перш ніж розбиратися з особливостями принципу дії інструменту, слід вивчити, які його види бувають:

  • ненаголошені;
  • ударні.

Ударний механізм, завдяки толчкообразним імпульсам, може збільшити ступінь силового впливу на кріпильний затиск, особливо це необхідно в важких випадках (прикипіла або заіржавілий кріплення), а також в процесі масштабних робіт, що має на увазі підвищене навантаження на агрегат. Ненаголошені моделі використовуються в разі потреби делікатного та м'якого підходу до роботи з болтами, коли дуже важливо плавно впливати на кріпильний елемент, щоб знизити ризик зриву різьблення.

Рушійною силою пневмогайковерти є стиснене повітря від компресора, який приводить в рух ротор, а той передає крутний момент на маховик. Останній, в свою чергу, виконує роль муфти. Коли в процесі роботи досягається максимальний опір і робоча частина інструмента зупиняється, обертання валика триває, що і запускає ударний механізм.

Переваги використання пневмогайковерти

При виборі будь-якого інструменту слід звертати увагу на можливість регулювання наступних показників: сили затяжки, крутного моменту, швидкості обертання робочої частини, що дозволить підлаштовувати гайковерт під конкретні завдання. До основних переваг пневматичного гайковерта можна віднести:

  • висока видається потужність і продуктивність;
  • ударостійкий, вологозахищений корпус;
  • висока надійність і довговічність, завдяки простій конструкції;
  • мінімальний нагрів корпусу навіть при тривалому використанні;
  • легка вага і компактні розміри;
  • помірна вартість.

З огляду на перераховані вище переваги, багато покупців в Україні віддають перевагу пневматичного інструмента, вважаючи: "краще я куплю компресор, зате отримую найбільш довговічний гайковерт з високою продуктивністю і потужністю". Купити надійний пневмогайковерт, ціна якого відповідає високій якості, можна в інтернет-магазині Electro Contact з доставкою в будь-яке місто країни: Київ, Харків, Одеса, адже наш регіон обслуговування - вся Україна.

Вгору
,