Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Шини нульові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Нульова шина - необхідний елемент електричного живлення


Для здійснення надійного підключення декількох провідників з метою безперервного живлення електрообладнання використовується спеціальний пристрій - нульова шина (колодка). Це токопроводящая планка з певними отворами і болтами кріплення для фіксування провідників, а також з пластмасовою опорою для зручності монтажу. Установка нульової колодки здійснюється на дин-рейку або панель електричного щита. Основними матеріалами для виготовлення даних пристроїв є латунь, мідь або бронза.

Головні функції нульових планок полягають в створенні одночасно декількох точок для підключення навантажень від загального введення до нульового провідника, забезпеченні видимого заземлення електроустановок, підвищенні ефективності застосування захисних автоматичних приладів, забезпеченні безперервності ланцюга в зоні від заземлення до певного навантаження.

Види нульових шин


Залежно від особливостей конструкції розрізняють наступні види даних планок:

 

  • ізольовані - передбачають наявність ізолятора, який забезпечує електричне та механічне об'єднання провідників РЕ (захисне заземлення) і N (робочий нуль); дані шини можуть встановлюватися на din-рейку;
  • неізольовані - шини «0», які функціонують без ізолятора, фіксуються посередині, з боків через кутові ізолятори на монтажну дин-рейку або електричний щит.


З огляду на спосіб монтажу, виділяють нульові шини в корпусі і колодки заземлення без корпусу. Для коректної роботи обладнання потрібно здійснити правильне підключення, розділивши при цьому провідники N і РЕ. При наявності металевого щита це можна здійснити лише в разі ізолювання провідника від корпусу. Відмітною параметром для струмопровідних елементів є також число монтажних отворів і полюсів.

Придбати нульову планку для установки на дин-рейку або щит можна в магазинах електротехнічного обладнання, розташованих в різних містах України, або здійснити покупку відповідного пристрою в інтернеті.

Критерії вибору нульових планок


Купуючи шини «0», що встановлюються на din-рейку або панель щита, необхідно звертати увагу на такі критерії:

 

  • розміри пристрою (ширина, висота, глибина);
  • наявність захисту контактів;
  • загальна кількість з'єднань, полюсів;
  • показники номінального струму, опору;
  • якість матеріалу виготовлення, тривалість терміну служби;
  • стійкість до впливу температури і вологості;
  • ціна на різні види виробів, виробник.


В інтернет-магазині Електро Контакт можна купити нульову шину з можливістю монтажу на дин-рейку або панель електричного щита з надійними технічними параметрами для безпечної експлуатації за вигідною ціною. Більш детально ознайомитися з описом і вартістю різних моделей планок є можливість в електронному каталозі магазина. При купівлі товару можна оформити доставку в будь-який населений пункт України: Житомир, Одесу, Ужгород, Мукачево, Дніпро, Рівне, Чернігів, Запоріжжя і т.д.

Вгору
,