Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Маркування для проводів і кабелів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Навіщо потрібна маркування кабельної продукції?

Сучасний спосіб життя неможливий без електроенергії, телефонного зв'язку та інтернету, їх подача в місця використання передбачає використання проводів (кабелів). Кабельна продукція має широкий асортимент, тому дроти спочатку маркуються на підприємстві-виробнику для того, щоб можна було зрозуміти, для яких цілей можливо використовувати той чи інший кабель, зрозуміти його технічні характеристики. Заводське маркування кабелю або проводу, як правило, складається з літер і цифр. Але її недостатньо для складних телекомунікаційних мереж з розподільними щитами або серверними, коли потрібно знати не тільки марку провідний продукції, але і чітко розуміти, звідки і куди йде той чи інший кабель, яку функцію виконує.

Маркувати дроти можна різними способами, а вигідно купити в Україні необхідні товари для маркування можливо на сайті інтернет-магазину Електро Контакт. Власні поставки продукції для маркування кабелів від виробників дозволяють кожному купити такі вироби за низькою ціною, а для їх доставки є тільки одна умова - країна вашого проживання повинна бути Україна.

Асортимент виробів для маркування проводів

До найбільш поширених товарам для маркування кабелів і проводів можна віднести:

  • маркувальні кільця;
  • етикетки-маркери;
  • кембрики;
  • гільзи для вставних табличок;
  • термоусадочні трубки.

Для виготовлення кілець використовують пластик, алюміній чи сталь. Наносити інформацію на такі кільця можливо за допомогою спеціальних принтерів: Bluemark, Thermofox, Thermomark, Topmark. Крім цього, в асортименті інтернет-магазину Електро Контакт представлені кільця з уже нанесеними заводським способом різноманітними символами. За допомогою звичайного лазерного принтера можна надрукувати позначення на вставних табличках для маркувальних гільз.

Вибираючи для нанесення інформації усадковий кембрік, необхідно пам'ятати, що його діаметр повинен бути на кілька міліметрів більше діаметра самого кабелю. Або можна зупинити свій вибір на термоусадочної моделі кембрика, оскільки термозбіжна трубка стискається при нагріванні до необхідного розміру.

Переваги різних способів нанесення маркування проводів

Найпростішим і найменш витратним способом нанесення інформації на дроти, безумовно, є самоклеюча етикетка. Напис на ній можливо нанести незмивною маркером або ручкою. Такий вид маркування прекрасно підійде для невеликих офісів, єдиний його недолік - недовговічність. Для компаній, чия діяльність безпосередньо пов'язана з прокладанням великої кількості кабелів і проводів, краще підійдуть інші способи нанесення позначень.

На сайті інтернет-магазину Електро Контакт в категорії товарів для маркування кабельної продукції представлені професійні вироби німецької компанії Phoenix Contact, висока якість її виробів при доступній ціні цінується по всьому світу.

Вгору
,