Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Захисту від блискавок і перенапруг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Надійна грозова захист від перенапруги


Будь-який об'єкт, який знаходиться на шляху грозових штормів, піддається великому ризику. Удар блискавки не перевищує і кількох секунд, але за цей час встигає завдати непоправної шкоди електроустаткування. Установка модуля захисту від перенапруги може значно скоротити і запобігти пошкодженню вашого житла або промислової будівлі.

Імпульсне перенапруження може безпосередньо вплинути на стан об'єкта - в такому випадку найчастіше все закінчується пожежею. Непряме вплив обумовлено виходом з ладу лінії електропередач, до якої підключені всі пристрої в будинку. В результаті ви залишаєтеся без доступу до електроенергії, з'являється необхідність в заміні приладів і проводки. При наявності пристрою захисту всіх цих проблем можна уникнути, адже перенапруження просто не з'являється за рахунок зниження імпульсних перешкод.

Основні види електроустаткування для захисту від грози і блискавки


Перш ніж купити реле захисту від стрибка напруги, необхідно визначитися, який клас апаратів необхідний для ваших умов експлуатації. Весь асортимент ділиться на наступні категорії:

  • 1 клас - вбереже від впливу грозового розряду, підходить для промислових будівель і багатоквартирних будинків;
  • 2 клас - підійде для запобігання перенапруги і блискавкозахисту, використовується в якості додаткових пристроїв;
  • 3 клас - використовується для запобігання стрибків напруги, підійде для роботи з чутливою електронікою, наприклад, медичним обладнанням.

Залежно від типу нелінійного елемента, блок захисту від перенапруги може бути коммутирующим (характеризуються високим опором), які обмежують (поступово знижують опір) і комбінованим (коммутируют і обмежують різницю потенціалів).

На що звернути увагу при виборі реле захисту від перенапруги?


Щоб правильно підібрати пристрій, необхідно заздалегідь врахувати деякі параметри. Наприклад, показник найбільш тривалого допустимого напруги повинен бути на 20% вище номінальної напруги у вашій електромережі. Час спрацювання залежить від класу, до якого належить прилад, часто цей показник дорівнює 25 нс для 3 класу і 100 нс для 1 і 2 класів.

Також необхідно враховувати, для яких цілей купується швидкодіючий захист від перенапруги. Наприклад, це може бути для мінімізації збитку майну або для повного захисту електронної системи. Найефективніший варіант - побудова багатоступеневою захисту, яка здатна забезпечити надійну блискавкозахист, знизити перенапруження до безпечного рівня для електроприладів і запобігти скачки напруги в мережі. В облік також потрібно брати результати оцінки ризику впливу грози на об'єкт, яка відрізняється в залежності від типу місцевості: місто, відкрита рівнина, зона особливих впливів.

Купити модуль захисту від перенапруг можна в інтернет-магазині Електро Контакт. У каталозі представлено широкий асортимент продукції, серед якого кожен підбере для себе необхідні елементи під будь-який проект.

Вгору
,