Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Терморегулятори

Головне призначення терморегулятора

Терморегулятор - електроприлад, необхідний для управління роботою нагрівального або охолоджувального обладнання, за рахунок контролю над температурою в робочій системі, а також предметів, на які цей прилад діє: повітря, рідина, різні поверхні. Регулятор температури може бути як складова частина готового електрообладнання, так продаватися і встановлюватися окремим приладом.

Завдяки його застосуванню з'являється можливість змінювати температурні показники нагріву або охолодження. Тому терморегулятори мають широку сферу використання від сучасних систем опалення, охолодження та вентиляції до інкубаторів, акваріумів та іншого. Основне завдання терморегулятора - це включення або виключення нагрівальних елементів обладнання при досягненні встановленого показника температури. Завдяки його роботі підтримується оптимальний, комфортний температурний режим повітря, води та інших предметів.

Види і особливості терморегуляторів

Принцип роботи всіх терморегуляторів один. Завдяки термодатчиків, які можуть бути вбудованими або виносними, контролери отримують інформацію про стан навколишнього середовища і, з огляду на отримані дані, включають або вимикають нагрівальний елемент. Хоча суть роботи у них однакова, терморегулятори виробляються різних видів:

  • призначення: внутрішнього і зовнішнього використання;
  • спосіб монтажу: вбудовані, настінні, що фіксуються на DIN-рейку;
  • тип управління: механічні, електронні.

Також всі пристрої відрізняються габаритами, кількістю можливих каналів для підключення одного або декількох датчиків. Залежно від модифікації змінюється діапазон вимірюваних температур, який може бути від -60 ° С до + 1200 ° С, що впливає на призначення приладу (буде він для житлового приміщення або промислового).

Механічні терморегулятори - найпростіші по конструкції і в використанні, надійні і дешеві, але мають високу похибка при установці температурного режиму і низьку функціональність.

Переваги використання електронної терморегуляції

Електронні прилади є досить поширеними в зв'язку з високою точністю даних. Виробляються звичайні моделі і з можливістю програмування. У першому випадку мають електронний дисплей, є можливість виставляти певний температурний режим. У програмованих є додаткові функції, що дозволяють проводити регулювання температури в різний час доби і в різні дні. Основні переваги використання такого обладнання:

  • широкий діапазон можливих регулювань, що збільшує ефективність роботи;
  • значна економія електроенергії;
  • висока точність даних;
  • забезпечують безпеку використання електрообладнання.

Купити терморегулятори різного призначення від надійних виробників за доступною ціною можна в інтернет-магазині Electro Contact з доставкою в будь-яку точку України, адже наш регіон обслуговування - вся країна: Київ, Харків, Львів, Дніпро.

Вгору