Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Оптичні кроси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Стабільність з'єднань - гарантія успішного функціонування мережі

Складно уявити сучасний офіс або промислове підприємство без багатоканальної системи передачі інформації. Кабелі зв'язку і комутаційне обладнання утворюють сукупність, що представляє собою закінчену замкнуту систему, що дозволяє поліпшити і спростити всі технічні процеси на будь-якому підприємстві. Для побудови структурованої кабельної системи (СКС) використовується спеціальне обладнання, одним з її ключових компонентів є оптичний крос.

Пристрій являє собою пасивний елемент волоконно-оптичної лінії зв'язку. Застосовується для здійснення комутації та розподілу оптоволоконного кабелю. Встановлюється оптичний бокс переважно в місці, через яке проходить більше двох оптоволоконних кабелів. Крім функцій по забезпеченню роботи СКС, вони захищають крихке за своєю природою оптоволокно в процесі монтажу і експлуатації.

Зовнішній вигляд і внутрішня комплектація

Зовні оптичний крос-бокс може бути виконаний у вигляді коробки, стійки або панелі. Модифікація залежить від кількості юнітів (поверхів) і сполучних роз'ємів, які розміщені всередині. Існує три види пристроїв даного типу, які відрізняються за способом монтажу, розміром:

 

 • комутаційні стійки, які встановлюються окремо і розраховані на велику ступінь навантаження;
 • настінні кроси у вигляді коробки, що кріпиться до стіни для невеликої кількості робочих місць або малого простору;
 • стійку - рекова коробка для інсталяції в телекомунікаційний шафа.

 

Задня стінка виробів оснащена кабельними виводами для кріплення проводу, а передня - гніздами під адаптери для з'єднання волокон з патч-кордом. Оптичні кроси також оснащені відсіком для швидких багатоканальних перемикань, окремий відсіком для розміщення надлишкових волокон. Вибрати і купити таке обладнання з доставкою в будь-який регіон України можна на сайті магазину Electro Kontakt. У каталозі представлені товари різного цінового діапазону, розміру, типу і потужності.

Варте придбання

Використовуючи їх, можна крос-боксу дещо ускладнює СКС, але підвищує її продуктивність, життєздатність. При грамотному підході до вибору техніки та професійному безпомилковому монтажі можливо на довгий час виключити збої в роботі або вихід з ладу телекомунікаційної системи. Основними перевагами використання оптичного кросу є:

 

 • можливість використання будь-яких оптоволоконних кабелів;
 • видове різноманіття для установки в приміщенні або за його межами;
 • продумана конструкція, що забезпечує не перевищує допустимого рівня радіус вигину кабелю;
 • тривалий термін служби (до 25 років);
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • захист оптоволоконного кабелю від агресивного впливу навколишнього середовища;
 • простота в обслуговуванні;
 • полегшення доступу до з'єднань в разі поломки.

 

Придбати сертифіковане обладнання від перевірених виробників можна на сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua. Ціни відрізняються демократичністю, а товар - високим рівнем якості.

Вгору
,