Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Інжектори POE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Інжектор РОЕ - стабільне джерело електричного живлення

Технологія POE (Power-over-Ethernet) забезпечує передачу електричного живлення для IP-телефонії, IP-камер відеоспостереження, різних точок доступу за допомогою одного кабелю. При цьому здійснюється з'єднання пристрою живлення з споживають через мережевий роз'єм RJ-45. Джерелом передачі енергії в даному випадку є інжектор. Це живить адаптер, який представляє собою пластмасовий корпус з наявністю входу для підключення кабелю від комутатора або комп'ютерного пристрою і виходу, до якого підключають IP-камеру, що харчуються від адаптера.

Отже, інжектори POE сприяють об'єднанню двох джерел (сигналу і напруги, тобто IP-обладнання та блоку живлення) до загального кабель (кручену пару) з метою майбутньої передачі приймаючому пристрою, не впливаючи при цьому на якість передачі інформації. Дана технологія забезпечує економію на кабелі і істотно спрощує монтаж.

Різновиди інжекторів POE

Залежно від функціональних і технічних можливостей РОЕ адаптери діляться на два види:

 

  • активні - мають стандарти 802.3af / at, відрізняються сумісністю з контролером, який обмежує видається потужність відповідно до класу споживача, взаємодіють тільки з POE-пристроями, при наявності інтелектуальної робочої схеми забезпечується більш тривалий і безперебійне функціонування обладнання, економність електроенергії;
  • пасивні - характеризуються фірмовими приватними стандартами, забезпечують постійну подачу максимальної потужності, тобто не здійснюється перевірка споживача на рівень одержуваної потужності; мають більш низьку вартість, використовуються в основному в малобюджетних проектах.

 

Купити відповідний адаптер POE для харчування різних девайсів можна в магазинах електротехніки в Києві, Запоріжжі, Львові, Одесі та т.д.лібо в інтернеті.

Переваги використання адаптерів РОЕ

Інжектори харчування РОЕ мають цілий ряд позитивних властивостей і характеристик, в числі яких можна відзначити наступні:

 

  • скорочення витрат на покупку і прокладку проводки за рахунок використання одного кабелю;
  • компактні розміри, мала вага;
  • зручність підключення, значна довжина кабелю (кручений пари);
  • надійність зберігання або транспортування при будь-якій температурі;
  • висока потужність і швидкість передачі інформації;
  • прийнятна ціна на різні моделі пристроїв.

 

Інтернет-магазин Електро Контакт, який успішно здійснює продаж електротехнічного обладнання та інструментів на території України, має широкий асортимент інжекторів електричного живлення POE для IP-телефонії, Wi-Fi точок доступу і інших девайсів, які можна купити за низькою ціною з доставкою в будь-який регіон країни: Київ, Житомир, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Херсон, Маріуполь, Харків, Черкаси, Кременчук, Ужгород, Вінницю і т.д. В каталозі присутні пристрої німецької моделі Phoenix Contact, які відрізняються надійними експлуатаційними параметрами і тривалим терміном служби.

Вгору
,