Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Патч-корди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Точне з'єднання

Велика кількість техніки давно стало звичним. Вона оточує вдома, в офісі, на відпочинку, полегшує повсякденне життя, виробничі процеси. Але будь-яка техніка - це складне, що складається з безлічі елементів обладнання, для успішної роботи якого необхідно безперебійне живлення від електромережі. При цьому найчастіше виникає необхідність з'єднати між собою кілька пристроїв. У цьому випадку на допомогу приходить патч-корд. Він являє собою провід, виконаний з комп'ютерного або оптоволоконного кабелю. Призначений він для об'єднання декількох електричних пристроїв в структуровану кабельну систему або підключення до обладнання для передачі сигналу.

Пасивне мають стандартну довжину - 5 метрів. Виняток становлять кабелі для комутації в відкритих офісах, які можуть бути довшими. На обох кінцях комутаційний шнур обжатий сполучними коннекторами. Перехідник виконується в різних кольорах для зручності у використанні. Ціна на пасивне (мережеві кабелі) в Україні невисока, тому купити патч-корд не складе труднощів.

Що потрібно знати, щоб не помилитися при виборі?

Україна впевненим кроком рухається в бік світового технічного прогресу. Впровадження новітніх технологій вимагає наявності спеціального обладнання для забезпечення його роботи. Кабелі живлення є незамінними для діяльності як невеликого офісу, так і масштабного серійного виробництва. Вибрати й купити патч-корд (кабель) в Києві, Харкові, Дніпрі, інших містах легко на сайті магазина Electro Contact. У каталозі представлений різноманітний асортимент від провідних виробників. Підібрати його можна за наступними критеріями:

 

  • тип коннектора - перехідний або з'єднувальний з маркуванням BNC, BNC-T, TNC, RCA;
  • наявність захисного клапана - FTP (екранований шнур) або UTP (неекранований);
  • тип кабелю - оптичний, мідний, покритий міддю;
  • довжина в залежності від сфери застосування;
  • роз'єм - RJ-45, RJ-1;
  • колір.

 

Мережевий шнур живлення (патч-корд) можна купити з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, вартість мережевого кабелю в нашому магазині найнижча в порівнянні з конкурентами.

Де і як використовується?

Застосування перехідників такого типу значно спрощує роботу з технікою будь-якого виду і призначення. Купити мережеві проводи (кабелі) в Києві, Харкові, Дніпрі можна, відвідавши сайт інтернет-магазину electrocontact.com.ua. Завдяки многоцветности дроти, легко визначити, де саме сталася поломка або обрив сигналу. Пасивне володіють більш високим ступенем гнучкості, що дозволяє встановлювати з'єднання з зламами без ризику отримання травм. Пасивне необхідні для:

  • установки телефонного з'єднання;
  • підключення роутерів та іншої мережевої електротехніки;
  • створення структурованої кабельної системи.

З їх допомогою можна створювати і успішно використовувати оптимальні схеми підключення: пряму, перехресну або кроссовую. Купити мережевий кабель (патч-корд) в Україні можливо за ціною, яка варіюється в залежності від виробника, розміру, матеріалу виконання, але залишається прийнятною для будь-якого бюджету.

Вгору
,