Ознайомтеся з CHARX control modular, принципово новим поколінням контролерів зарядки для електромобільності. Відкрита платформа на основі Linux утворює центральний елемент розумною і стійкою зарядної інфраструктури.

Модульна архітектура контролерів дозволяє точно масштабувати систему з урахуванням потреб практично будь-якої програми, від окремих настінних зарядних станцій до мережевого зарядного парку. При цьому зберігається можливість подальшого розширення системи. Контролери зарядки з підтримкою plug & play пропонують численні функції і інтерфейси зв'язку, виконані в компактному корпусі і можуть управлятися через веб-інтерфейс інтуїтивно зрозумілим способом.

Все більше підвищується важливість секторного взаємодії для майбутнього електромобільності і успішного переходу до повністю електрифікованого суспільству. Тому комунікація між виробниками, мережами, будівлями, зарядними точками і автомобілями є ключовим фактором для стійкої електромобільності, яка використовує відновлювані джерела енергії. Для операторів зарядних парків це означає, наприклад, інтеграцію електромобілів в розумні електромережі або розумні будинки, ефективні і зручні бізнес-процеси, а також систему управління пристроями і патчами.

Всі ці додатки IoT і розумні служби вимагають захищених шляхів комунікації на основі різних протоколів. Контролери нового покоління CHARX control modular і використовувана в них відкрита платформа Linux дозволяють вам вже бути готовими до цих вимог.

Дізнатися більше