Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Реле напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Реле напруги: все працює стабільно

З кожним роком побутових приладів стає все більше, в них використовується все більш розумна електроніка. Щоб електрообладнання працювало стабільно, електроенергія повинна бути хорошої якості. Через різких провалів і пікових сплесків напруги згоріло чимало обладнання, техніки, побутових приладів. Цього можна уникнути, якщо встановити реле контролю напруги (РКН). Завдяки цьому приладу електромережу може бути знеструмлена за кілька миттєвостей.

У такому приладі в одному корпусі зібрано електронний пристрій, який контролює параметри мережі, і силова частина, яка роз'єднує навантаження. На відміну від стабілізатора, який вирівнює напругу, реле просто відключає електромережу під час перепаду напруги та інших аварійних ситуацій.

Яким буває тип підключення?

Спеціалізовані магазини пропонують масу різноманітних реле. Розрізняються вони конструктивним виконанням, яке залежить від типу підключення в мережу. Пристрій може бути представлено у вигляді:

 

  • вилки-розетки. Пристрій монтується в квартирну розетку. Такий варіант буде ідеальним для того, щоб захистити окремий електроприлад. На цифровому табло відображається поточне значення напруги в мережі;
  • подовжувача. У такому пристрої кілька розеток, тому з його допомогою можлива захист декількох споживачів;
  • модуля з дин-рейкою. Для підключення такого реле контролю напруги постійного струму призначений розподільний щит. Воно здатне максимально захистити всі електроприлади, підключені до мережі. Такий пристрій може працювати як максимальне та мінімальне реле, також його конструкція дозволяє функціонувати як реле часу.

 

У всіх приладів обмежена навантаження по струму, силовий контакт максимально може витримати 11 кВА. При перевищенні сумарної споживаної потужності цього порога пристроєм слід користуватися як проміжного пристрою. Для того, щоб роз'єднати силову мережу, потрібно установка магнітного пускача або контактора, при виборі якого враховується загальне навантаження на електромережу.

Як вибирати контролюючі пристрої?

Щоб зробити правильний вибір реле напруги, перш за все потрібно отримати кваліфіковану консультацію. Ціна регулятора постійної напруги (реле) залежить від деяких факторів:

 

  • виробник;
  • тип пристрою;
  • функціональні можливості;
  • дизайн.

 

Є ще деякі нюанси, на які потрібно звернути увагу. Наприклад, при придбанні однофазної моделі буде обчислення потужності побутового приладу. Трифазним моделям не потрібне уточнення параметрів, вони призначені для однієї величини струму - 16 А. Краще вибирати моделі, в оснащенні яких є цифровий дисплей, на якому відображаються всі поточні показники.

Інтернет-магазин Electro Contact (Україна) пропонує купити якісні реле (регулятор фаз) контролю напруги, можлива доставка по всій Україні (Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро). При необхідності за телефоном, вказаним на сайті, можна отримати професійну консультацію.

Вгору
,