Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Біти та аксесуари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Біти - важливі насадки на інструмент при виконанні різних видів робіт

Стрімкий розвиток будівельного інструменту сприяло розвитку аксесуарів до нього. Викрутки - це популярний вид інструменту, який використовується як в побуті, так і професійної діяльності для закручування і відкручування кріпильних елементів. Всі, хто хоч раз стикався з проведенням будівельних або ремонт робіт, а також тримав викрутку в руках, знають, що закручування саморізів з її допомогою - дуже трудомісткий процес. Для виконання великих обсягів робіт найкраще використовувати шуруповерт. Він допомагає набагато швидше і легше впоратися з саморізами, гайками та іншими кріпильними елементами.

У продажу представлені насадки, в тому числі біти, як для викруток, так і для шуруповертів великим асортиментом. Біта - це насадка на інструмент, яка призначена для загвинчування або відгвинчування гайок, саморізів і болтів. Під різний вид кріплення використовується різна насадка, що потрібно враховувати при виборі як самого Будінструмент, так і оснащення до нього.

Основні види отверточних біт

Класифікують біти за різними технічними характеристиками: виду інструменту, формі робочої частини, виробнику. Найчастіше використовуються біти з різним типом шпіца:

 

  • прямим (SL) - найпростіший і популярний для домашнього застосування вид;
  • хрестоподібним (PH) - використовується для відкручування, а також закручування болтів і саморізів;
  • з рискою (PZ) - дуже схожий на попередній вид, відрізняється лише наявністю додаткових насічок, які призначені для поліпшення робочого контакту з головкою саморіза;
  • «Зірочка» (TORX) - це насадка, відповідно, у формі зірки. Найчастіше використовується при ремонті мобільних телефонів і планшетів;
  • трьох- і шестигранні (Tri Wing і Hex) - дуже рідко зустрічаються в повсякденному житті. В основному використовуються в авіакосмічній промисловості.

 

Багато виробників випускають біти намагніченими. Це сприяє більш зручному і простому їх використання. Також у продажу є подовжувачі, які мають магнітний наконечник. Після установки насадки в намагнічене отвір можна працювати в сложнодоступних місцях, не турбуючись і не контролюючи стан оснащення та її наявність на інструменті.

Переваги використання біт

Кожен з видів біт має свої відмінні характеристики, але є загальні для всієї групи моделей переваги. До основних плюсів їх використання слід віднести:

 

  • простоту і зручність використання;
  • міцність і надійність;
  • довгий термін служби;
  • стійкість до корозії;
  • доступну вартість.

 

Ціна насадок залежить від безлічі факторів, але підібрати біту можна на будь-який бюджет. Віддавайте перевагу популярним виробникам, а також надійним продавцям, щоб придбані насадки прослужили довгий час. В інтернет-магазині Електро Контакт представлені якісні біти і аксесуари для різного інструменту великим асортиментом, а також за доступною кожному ціною. Вся продукція сертифікована і має заводську гарантію якості. авто.

Вгору
,