Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Інструменти

Що потрібно для будівельних і ремонтних робіт?

Здійснення жодного конструктивного процесу, будь то ремонтні, будівельні або оздоблювальні роботи, неможливо без використання спеціальної техніки, обладнання, інструментів. Вони стануть в нагоді скрізь: в побуті і на роботі, при великих будівельних роботах в заміському будинку і дрібному ремонті в квартирі, при організації робочого процесу на великій станції техобслуговування і в невеликій автомайстерні. Які цілі ви б не переслідували, без якісного інструменту не обійтися, а придбати його можна в інтернет-магазині Електро Контакт як окремо, так і набором.

На сучасному ринку можна зустріти широке розмаїття пристосувань, які помітно полегшують будівельні та ремонтні процеси. Вартість кожної окремої одиниці залежить від декількох факторів, серед яких матеріал виготовлення, особливості комплектації, складності механізму, а також популярність і надійність бренду-виробника. Більш популярні компанії з гарною репутацією зазвичай пропонують товари, ціна яких помітно вище, але варто врахувати, що в цій ситуації ім'я бренду є гарантією якості продукту. Тому на покупку інструментів економити не варто, адже купивши одного разу хороший агрегат, ви заощадите в довгостроковій перспективі, тому що не потрібно купувати аналогічний ще довгий час.

Пневматичний і ручний інструмент

Якісно виконані будівельні, оздоблювальні та ремонтні роботи багато в чому залежать від навичок майстра, але, крім того, від обладнання, допоміжних засобів, які він використовує. В інтернет-магазині Електро Контакт представлений широкий асортимент високоякісних, надійних інструментів для виконання різних побутових і промислових робіт, в електронному каталозі компанії Ви знайдете:

  • пневмоінструменти: гайковерти, бормашини, шліфувальні машини, а також молотки, дрилі, шприци, продувні пістолети і якісні лобзики, тріскачки;
  • ручні: викрутки, плоскогубці бокорізи, круглогубці, плоскогубці, кліщі для обтиску, затискні інструменти, пристосування для зняття ізоляції, наконечників, затягування хомутів, молотки, кувалди, паяльне обладнання, мультиметри, тестери і багато іншого.

Ви можете легко і швидко підібрати необхідний інструмент в електронному каталозі компанії. Магазин Електро Контакт - це продаж в Україні широкого спектра інструментів для різного роду робіт.

Висока якість, великий вибір

Хочете знайти якісні інструменти в Україні: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, іншому місті? Сьогодні, щоб купити ручний, пневматичний інструмент, не потрібно навіть виходити з дому, адже перевірені робочі інструменти можна замовити в інтернет-магазині Електро Контакт, територія доставки - вся Україна: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Мелітополь, Черкаси, Вінниця, Миколаїв , Дніпропетровськ, Житомир. Всі представлені в каталозі компанії одиниці мають ряд переваг:

  • висока якість збірки і матеріалів виготовлення;
  • тривалий термін служби;
  • ліцензія і гарантія від виробника.

Широкий асортимент аналогічних видів устаткування дозволить вибрати найбільш підходящий по ціновій політиці і технічним характеристикам саме для вас.

Вгору