Переконайтеся самі в перевагах нашого великого асортименту продукції

З урахуванням того, що в області сучасних інженерних систем будівель все більш значущу роль відіграє фактор часу, Phoenix Contact пропонує пристрої, компоненти і системи, що забезпечують ефективну і оперативну установку.

Інноваційні продукти та рішення можуть заощадити час і гроші на підключення, маркування, захист і розподіл. Номенклатура нашої продукції забезпечує реалізацію широкого спектру завдань в області електромонтажу.

Клемні блоки

Прохідні клеми PT / UT

На додаток до наших прохідним клем з двома або трьома крапками підключення Ви можете придбати заземлюючі клеми такої ж форми. Всі клеми легко з'єднуються перемичками між собою або з многовиводних і функціональними клемами. Вироби доступні як з з'єднанням push-in, так і з гвинтовими зажимами.

Установчі клеми PTI / UTI

Асортимент продукції включає в себе безліч варіантів триярусних настановних клем, а також розділові клеми для нейтрали і відповідні їм прохідні, розділові і заземлюючі клеми. Вироби доступні в конфігурації з зручним сполученням push-in або зі стандартними гвинтовими зажимами.

Двоярусні клеми KNX

Компактні двоярусні клеми шириною всього 3,5 мм з кольоровим кодуванням забезпечують можливість точного оптичного розподілу точок підключення за кольорами жив. Монтажний блок KNX зручно розміщується в установчому розподільнику і відрізняється від проводки навантаження завдяки білому основному кольору.

Готові до підключення розподільні блоки

Розподільники потенціалів PTFIX

Розподільні блоки PTFIX поставляються в обраній конфігурації (число контактів, спосіб кріплення, колір) і готовому до підключення вигляді. При необхідності Ви зможете розширити будь-який з поточних параметрів. Блоки PTFIX забезпечують можливість гнучкого і економічного розподілу навантаження і струму управління.

Інструменти

Високоякісний ручний інструмент

Хороших результатів можна досягти тільки при використанні професійного інструменту, який Ви завжди зможете знайти в каталозі високоякісних ручних інструментів і вимірювальних приладів Phoenix Contact. Різка, зняття ізоляції, обтиск, гвинтове кріплення і вимір - у нас завжди знайдеться відповідний інструмент для реалізації будь-якого завдання.

Системи друку

Мобільні системи друку та маркування

Наші переносні системи друку забезпечують Вам гнучкість і автономність в роботі. Ви можете наносити необхідну маркування прямо на місці виконання робіт. Переконайтеся самі в перевагах легких в застосуванні пристроїв, професійного ПО для маркування, а також практичних речей.

Захист від перенапруг

Ефективний захист від імпульсних перенапруг

Багато електроприлади виходять з ладу саме в результаті імпульсних перенапруг. Крім ударів блискавки, регулярну навантаження на чутливе обладнання надають перенапруги, що виникають внаслідок процесів перемикання. У нас є відповідна і відповідає всім стандартам захист від подібних ушкоджень.

Гнучка монтажна система

Швидке з'єднання IDC QUICKON

Унікальне поєднання IDC QUICKON дозволяє оперативно підключати дроти без застосування спеціального інструменту. За допомогою монтажної системи QPD можна зручно і надійно вирішувати багато завдань в сфері розподілу енергії.

Надійна продукція для фотогальванічних установок

Штекерні з'єднувачі для ФГ-систем

Використовуйте систему підключення SUNCLIX для підвищення ефективності і швидкості виконання кабельних з'єднань різної довжини при монтажі фотогальванічних установок. Завдяки пружинним затискачів монолітні штекерні роз'єми постійного струму підключаються швидко, просто і без використання спеціальних інструментів, забезпечуючи безпечний і надійний контакт провідників.

Ефективні блоки живлення

Блоки живлення Step Power

Для оснащення електрошаф і плоских пультів управління Phoenix Contact представляє блоки живлення серії STEP POWER. Завдяки малим втрат на холостому ходу і високому ККД вони забезпечують максимально ефективне використання енергії в порівнянні з іншими виробами свого класу.

Системи реле

Універсальна система промислових реле RIFLINE

Системі реле RIFLINE complete підходить для оснащення як надкомпактних пристроїв всього з одним перемикаючим контактом, так і для систем з комутаційної здатністю до 440 В AC і 16 A. RIFLINE complete легко з'єднується перемичками і забезпечує впорядкованість в електрошафі.

Надійні технології зв'язку

Некерований комутатор

Комутатори є устрою розподілу даних в мережах Ethernet. Завдяки різним варіантам конфігурації вироби і зміни числа портів вони забезпечують гнучкі можливості застосування.

Різноманіття розводки для передачі даних

 

Штекерні з'єднувачі і пасивне для передачі даних

Phoenix Contact пропонує широкий асортимент продукції для кабельних мереж сучасних будівель. Скористайтеся перевагами роз'ємів і кабелів індивідуальної збірки або готовими варіантами виробів.