Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Тріскачки пневматичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Відмінна заміна електричним гайковерти

Пневматичний інструмент у більшості людей асоціюється з громіздким будівельним обладнанням, важкими дрилями або професійними шліфмашинами. Але інструмент, який працює на стисненому повітрі, може бути дуже компактним. Наприклад, зручні пневмотрещоткі, здатні замінити електричний гайковерт і простий ключ-тріскачку.

Пневмотрещотка є невеликий пристрій, що складається з храпового механізму, стандартної насадки або подовжувача для зміни накидних головок, і пневмолініі з компресором і регулятором тиску. Тріскачка, що працює на стисненому повітрі, допоможе швидко відкрутити або затягнути гайки, болти і інший різьбовій кріплення. Пневматичні тріскачки відрізняються надійністю, довгим експлуатаційним ресурсом і забезпечують зручність в роботі. Такий інструмент може використовуватися в автомайстерень, невеликому гаражі, на виробничих складальних лініях і навіть в побуті.

Різновиди інструменту

За зовнішнім виглядом всі пневмотрещоткі дуже схожі, але можуть відрізнятися своїми технічними характеристиками. Одним з головних параметрів є розмір посадкового квадрата, вимірюваний в дюймах. Найбільш поширені такі розміри тріскачок:

 

  • 1/2 дюйма. Найбільш багатофункціональний розмір, часто використовується під час ремонту та техобслуговування автомобілів;
  • 1/4 дюйма. Такі тріскачки застосовуються для роботи з дрібними приладами і деталями;
  • 3/8 дюйма. Вважаються більш рідкісними і професійними пристроями, придатними для щоденної активної роботи.

 

При виборі пневматичної тріскачки також важливо звертати увагу на вагу пристрою, рівень шуму і вібрації. З компактними, легкими і тихими інструментами приємніше працювати, особливо якщо ви збираєтеся довго використовувати тріскачку протягом дня. Ще один важливий критерій - потужність інструменту, що визначається моментом затяжки. Якщо трещотка розрахована на високий момент затяжки, то ризик заклинювання пристрою під час його роботи значно знижується.

Переваги пневматики

При закручуванні великої кількості болтів вручну витрачається дуже багато часу, при цьому робота швидко стомлює і набридає. Тому пневматична трещотка краще звичайної, так як дозволяє в кілька разів скоротити час роботи без зайвих зусиль. За ефективністю і принципу дії пневмотрещотка схожа на електричний гайковерт, але в порівнянні з ним має ряд переваг:

 

  • може працювати тривалий час без перегріву;
  • підходить для роботи у вологих приміщеннях;
  • має невелику вагу і компактними розмірами;
  • відсутній ризик короткого замикання і загоряння.

 

При цьому пневматична трещотка прослужить довше і її простіше ремонтувати, оскільки в конструкції інструмента відсутні складні деталі. А якщо ви хочете купити надійну пневмотрещотку з доставкою в будь-яке місто України, зверніться в компанію Електро Контакт. Ви також можете зв'язатися з консультантом по одному з телефонів, зазначених на сайті магазина, щоб фахівець допоміг підібрати оптимальну модель для вашої роботи.

Вгору
,