Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Кабелі для сонячних панелей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Підключаємо сонячні батареї - йдемо в ногу з часом

Сьогодні багато жителів України шукають альтернативу для забезпечення свого будинку електроенергією. Оптимальним варіантом у нашому кліматі вважається установка сонячних батарей, так в середньому в цій зоні 260 сонячних днів в році. Особливо такий варіант актуальний для жителів заміських будинків, які віддалені від загальнодоступних електростанцій. Проводка силового кабелю вимагає установки спеціальних опор (стовпів), масу дозволів і коштує досить дорого. Тому установка сонячних панелей з кожним роком стає все більш вигідною і доступною альтернативою.

Для підключення сонячних панелей необхідно купити безпосередньо самі батареї, які перетворюють сонячну енергію в постійний струм, спеціальний силовий кабель, блок управління (контролер), акумуляторні батареї та інвертор, що перетворює заряд від АКБ в змінний струм 220 В. Для безпечного і довговічного підключення важливо використовувати тільки спеціально призначений провід, інакше всі деталі можуть вийти з ладу.

Кабелі для сонячних панелей - вибираємо підходящий варіант

Підключаючи панелі, важливо підібрати підходяще перетин дроту, щоб вся конструкція працювала стабільно і довго. На сьогодні доступні такі варіанти перетину проводів для сонячних панелей, які витримують тривалий постійний струм:

  • 2,5 кв.мм - для потужності до 50 Вт;
  • 4 кв.мм - 100-200 Вт;
  • 6 кв.мм до 400 Вт;
  • 10 кв.мм 400-1000 Вт.

Кабель для сонячних панелей є пучок луджених мідних проводів (жив), які покриті подвійною ізоляцією. Такий провід може витримувати тривалі навантаження постійного струму, що не перегріваючись і не приводячи до втрат навіть на великих відстанях. Крім цих параметрів, дроти ще діляться на дві великі групи - для зовнішньої проводки і внутрішньої. Обшивка кабелю для внутрішніх робіт не призначена для того, щоб піддаватися агресивних погодних умов (мороз, дощ, спека), тому такий вид дроти ніколи не застосовується поза приміщеннями.

Якими параметрами повинен володіти якісний провід?

Сонячні батареї завжди розташовані на вулиці, і кабелі, які йдуть від них до АКБ, схильні не тільки високому навантаженні від струму, а й зовнішніх впливів. Для того, щоб такий провід прослужив довгі роки, його покривають спеціальною опліткою, зазвичай подвійний, і він повинен відповідати таким параметрам:

  • водонепроникність;
  • вогнетривкість;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • стійкість до впливу кислот і лугів;
  • не вступати в реакцію з хімікатами і маслами;
  • витримувати великі перепади температур.

Завдяки якісному зовнішньому покриттю ці дроти витримують від - 40 до + 90 ° C. Термін служби у них більше 30 років. Купити якісні кабелі для сонячних батарей можна на нашому сайті electrocontact.com.ua, профільні фахівці допоможуть вам з вибором відповідного товару. Ми реалізуємо дроти від кращих європейських виробників за вигідною ціною, купити які можна з доставкою в будь-яке місто України.

Вгору
,