Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Автоматичні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Вибір автоматичного вимикача для захисту електричного кола

Автоматичний вимикач - контактний апарат, який призначений для включення і відключення електричного кола, а також захисту приладів від перевантаження і замикання. Такі пристосування одночасно справляються з функцією захисту і управління. Регулярні пробки здатні значно скоротити термін служби приладів, вивести з ладу лінію або зовсім створити всі умови для виникнення пожежі. Тому авто вимикач буде незамінним в будь-яких сферах: будинки, на виробництві, в офісі.

Коли в кожній квартирі використовуються різні електричні прилади, не кажучи вже про великі компанії та промисловості, подібні автомати стають обов'язковою умовою для безперебійної роботи мережі. Найчастіше вони встановлюються на вході в приміщення, будинок або квартиру в спеціальних боксах. Придбати автоматичні вимикачі в Україні можна в інтернет-магазині Електро Контакт, де представлені кращі моделі перевірених виробників.

На які категорії ділиться обладнання?

Ціна електроавтомат багато в чому залежить від типу конструкції. Весь асортимент автоматичних вимикачів можна розділити на наступні групи:

  • установчі - передбачають ізоляційний корпус, який дозволяє використовувати прилад при будь-яких умовах;
  • швидкодіючі - реагують на зміни в мережі за 5 мс;
  • небистродействующіе - реагують протягом 10-100 мс, підходять для токоограничивающих конструкцій;
  • селективні - час спрацьовування можна регулювати.

При наявності автоматичного автомата будь-яка пробка не зможе завдати шкоди електричних приладів. При необхідності такі пристрої можна самостійно відключати, натиснувши на кнопку "викл", в решті випадків вимикач спрацьовує автоматично. Конструкції з корпусом фіксуються на спеціальне кріплення.

Електричні електроавтомати також різняться в залежності від кількості полюсів. В одному приладі може бути передбачено кілька незалежних ліній, які з'єднуються в одну систему відключення.

Важливі параметри, які потрібно враховувати під час покупки автовимикачі

Автоматичний вимикач захистить вас від пробки і перевантаження тільки в тому випадку, якщо агрегат буде відповідати умовам експлуатації. Тому враховуйте при виборі номінальний струм, який визначає, скільки сили струму може пропустити через себе пристрій. Клас спрацьовування визначає, при якому короткочасному значенні струму прилад не спрацьовуватиме. Наприклад, конструкції класу В підходять для умов без різких стрибків напруги.

Вартість автоматичного вимикача залежить і від кількості смуг. Для домашнього використання підійдуть однофазні моделі, для промисловості варто вибрати трифазні.

Купити хороший автоматичний вимикач (електроавтомат, електричний автомат) за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Електро Контакт, де передбачена доставка в будь-який куточок країни: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів (Україна).

Вгору
,