Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Короба

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Кабельний короб забезпечить естетичний вигляд приміщення

Будь-яке виробниче чи побутове приміщення включає безліч проводів, які плутаються між собою і псують його зовнішній вигляд. Щоб упорядкувати дроти мережевих, комп'ютерних та інших ліній, використовують спеціальні короби. Вони можуть кріпитися до будь-яких поверхонь (стелі, стіни, плінтуса), захищають кабелі від різних зовнішніх пошкоджень, а також забезпечують додаткову ізоляцію.

Головною вимогою, якій повинен відповідати монтажний короб під дроти, є відповідність його складових загальноприйнятим нормам безпеки. У моделях з перегородками можна укладати кабелі, різні по діаметру і типу. Легкість і гнучкість конструкції дозволяє легко встановлювати її в будь-яких приміщеннях. Для з'єднання між собою декількох частин і правильного монтажу в місцях різної конфігурації застосовують спеціальні відводи, повороти, кути і заглушки. Завдяки різноманітності форм і колірних рішень, можна підібрати електромонтажний короб під будь-який інтер'єр.

Різновиди монтажних коробок на ринку електротехнічної продукції

По використовуваному для виготовлення даних виробів матеріалу, їх можна розділити на два види:

  • пластикові;
  • металеві.

Пластикові види використовують всередині приміщень, вони можуть бути декоративними (під дерево) або однотонними (сірі, білі, сині). Металеві типи використовують в основному зовні приміщень, ціна такого короба істотно вище, ніж вартість пластикового кабель-каналу. Різні типорозміри виробів, а також зручна комплектація (гнучкими рулонами або стандартними двометровими відрізами) дозволяють легко вибрати необхідний варіант. Рулонні монтажні магістралі використовують в основному для прокладки силових або комп'ютерних електропроводів, для зручності кріплення в комплектацію входить двостороння липка стрічка.

Найбільшим попитом користуються кабель-канали П-подібної форми, однак на ринку представлені також вироби полусферической, трикутної і інших геометричних форм, що дозволяє заховати дроти на стелі, стінах або підлозі будь-якого побутового або виробничого приміщення.

Що потрібно враховувати при виборі електромонтажного короба?

Віддавайте перевагу продукції відомих виробників, заявлені характеристики якої підтверджуються відповідними сертифікатами якості. Візьміть до уваги кількість, діаметр та тип проводів, щоб правильно розмістити їх в монтажній магістралі. Доступ до кабелів повинен бути вільним, тому зверніть увагу на кришку. Вона повинна легко відкриватися і міцно закриватися.

Всі місця зрізів, кути і самі поверхні повинні бути ідеально рівними, без зазубрин. Довірте електромонтаж фахівцям, так ви будете впевнені, що кінцевий результат буде відповідати вашим очікуванням.

Купити якісний короб під кабель (кабельний канал) можна в інтернет-магазині electrocontact.com.ua (Україна), ціна буде залежати від метражу короба під провід, доставка доступна в усі регіони країни (Київ, Дніпро, Харків).

Вгору
,