Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Ізолятори шинні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Призначення і пристрій

На сучасному етапі зі споживанням електроенергії різної потужності пов'язані всі ключові аспекти життєдіяльності. Відповідно, розвивається і ускладнюється допоміжне обладнання, необхідне для функціонування і безпечної експлуатації складних багаторівневих електромереж. Таким є щитове устаткування, призначене для прийому, обробки та перерозподілу електроенергії. Це складна система, ключовими елементами якої є провідники з низьким опором (шини) і ізолятори для електричних установок. Ізолятори призначені для надійного захисту струмоведучих частин електромережі один від одного і від зіткнення із землею.

Шинні ізолятори використовуються для провідності струму, силою понад 2 000 Ампер. На торцях вони оснащені ковпаками, які утримують сталеву планку для пропуску токоведущей шини. Їх корпус виготовляється з немагнітних матеріалів з порцелянової або паперово-масляною ізоляцією для запобігання втрати потужності струму. Ізолятор може використовуватися як зовні, так і всередині приміщення. Частина елемента для зовнішнього використання зовні відрізняються асиметричністю корпусу і має опуклі ребра.

Види і принципи кріплення

Шинні ізолятори однією стороною кріпляться на дин-рейку, а з іншого боку до них приєднується шина. Таким чином встановлюється стабільне безпечне з'єднання між елементами електрощита. Залежно від необхідної функціонального навантаження вони бувають стаціонарні, апаратні і лінійні. Якісний шинний ізолятор на din-рейку повинен відповідати наступним електромеханічним характеристикам:

  • мінімальна руйнівне навантаження головки в ньютонах;
  • стійкість до разрядному напрузі промислової частоти;
  • імпульсна напруга обох полярностей на менше 50 відсотків.

Придбати таке спеціальне обладнання з доставкою в усі регіони України можна, відвідавши сайт нашого інтернет-магазину electrocontact.com.ua.

Вимоги до безпеки

Робота з високою напругою пов'язана з високим ступенем ризику. Тому всі елементи, що застосовуються для монтажу електричних конструкцій, повинні бути виготовлені з дотриманням норм безпеки. Шинні ізолятори, представлені в каталозі магазина Electro Contact, відповідають наступним параметрам:

  • електрична міцність, що забезпечує втрату матеріалом ізолятора діелектричних властивостей;
  • механічна міцність;
  • стійкість до динамічних зусиллям при короткому замиканні;
  • здатність протистояти агресивному впливу навколишнього середовища;
  • термостійкість;
  • поверхню, стійка до впливу електророзрядів.

Для отримання стабільно працюючої системи на кожну шину слід використовувати мінімум два ізолятора. При необхідності можлива установка проміжних. Їх використання гарантує відсутність пробоїв між шинами. Для консультації щодо вибору та монтажу звертайтеся до фахівців інтернет-магазину Electro Contact.

Вгору
,