Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Помехопригнічующі фільтри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Як правильно вибрати фільтр для усунення неполадок?

Іноді навіть раніше працездатне обладнання раптом починає вередувати за умови, що вся електроніка справна. Найчастіше причина криється в електромагнітних перешкодах, які роблять сильний негативний вплив на функціональність пристроїв. Для вирішення цієї проблеми призначене реле від стрибка напруги. Ці пристосування можуть розраховуватися для певного діапазону частот або відносяться до універсальної категорії. Таке обладнання монтують між джерелами вторинного і первинного електроживлення.

При виборі пристроїв необхідно враховувати тип електромагнітних завад, наскільки часто відбуваються скачки напруги. Індуктивні утворюються в непровідних середовищах, кондуктивні - в непровідних середовищах з двома і більше провідниками. Фільтр для усунення неполадок може використовуватися для захисту від стрибків напруги, що створюються при різних умовах, а також для стійкості техніки до впливу перешкод. Купити такий пристрій можна в інтернет-магазині Електро Контакт, де представлений каталог з широким асортиментом моделей для вирішення різних завдань.

Основні різновиди пристроїв

Залежно від типу проблеми і особливостей електроніки в конкретній схемі, використовуються мережеві помехоподавляющие фільтри наступних категорій:

  • однофазні;
  • трифазні;
  • трифазні з нульовим проводом.

Незалежно від конструкції, помехоподавляющий мережевий фільтр відрізняється мінімальними показниками витоку струмів. Представлені прилади в компактних корпусах, які можна монтуватися на бік. Використовуються для захисту від імпульсних стрибків напруги згідно з прийнятими стандартами. Також пристосування діляться на одинарні та подвійні. Перші призначені для виробничих приміщень, наприклад, на заводі, в промислової компанії, великому торговому центрі. Другі підходять для домашньої експлуатації в житлових будинках.

На які характеристики звертати увагу?

Захисний пристрій від перепадів напруги представлено в широкому розмаїтті, тому підбір потрібно робити обдумано. При виборі звертайте увагу на те:

 

  • для якого номінального струму використовується модель, приміром, 6 А чи 3 А;
  • чи присутні додаткові опції: контроль температури, автовідключення при виникненні поломок, придушення перенапруг;
  • чи використовується захист, найчастіше цей показник дорівнює IP20.

 

Купити фільтр, який зможе придушувати перешкоди і прослужить довгі роки, можна в інтернет-магазині Електро Контакт. Тут представлений величезний асортимент продукції за найвигіднішими цінами. У каталозі ви зможете підібрати всі необхідні пристрої для проектування надійної електричної схеми. Ми пропонуємо швидку доставку по всій Україні.

Вгору
,