Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Пневмодрилі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Особливості використання пневмодрилі

Дриль - інструмент, який необхідний для створення отворів в різних матеріалах і поверхнях, а також може використовуватися для загвинчування кріпильних елементів. Існують дрилі з трьома способами передачі крутного моменту свердла: гідравлічні, пневматичні та електричні.

Дрилі з електроприводом (мережеві або акумуляторні) - найбільш поширений вид, особливо в побутових умовах в зв'язку з доступною вартістю. Гідравлічний інструмент дуже дорогий, потребує спеціальної гідростанції, тому в побутових цілях не використовується. Основною сферою використання пневмодрилі є промисловість: складальне виробництво, автосервіс, будівництво. Для особистого використання набувають пневматичний інструмент, якщо чекають тривалі будівельні роботи в місці, де відсутня електрика. Акумулятор електродрилі не може працювати тривалий час без підзарядки, а використання бензинового генератора є пожежонебезпечним.

Пристрій і види пневмодрилі

Принцип роботи пневматичного інструменту досить простий, але необхідно придбати компресор, який буде подавати повітря в дриль. Повітряні потоки, проходячи між лопатками дрилі, змушують обертатися ротор, а від нього крутний момент передається на шпиндель зі свердлом. По конструкції пневматичні дрилі бувають трьох видів:

  • пістолетні;
  • торцеві;
  • кутові.

Пістолетна форма є найпоширенішою і найбільш універсальною, завдяки зручності використання і можливості роботи з високоміцними матеріалами. Торцеві або прямі моделі мають полегшену форму викрутки, використовуються для свердління невеликих отворів в менш міцних матеріалах. Кутове обладнання дозволяє виконувати роботи по обробці отворів в умовах обмеженого доступу.

Всі види можуть бути як з одностороннім обертанням, так і мати реверс, що дозволяє їх використовувати в якості Пневмошуруповерт. В цьому випадку необхідно подбати про наявність спеціальних насадок для роботи з кріпильними елементами.

 

Переваги застосування пневматичного дриля

Рушійною силою для роботи пневмоінструменту є стиснене повітря, перетворений компресором, тому на функціонування обладнання не впливає навколишнє середовище. Навіть в умовах високої вологості воно здатне виконувати свої функції в повному обсязі. До переваг пневмодрилі слід віднести:

 

  • довговічність і міцність інструменту;
  • малу вагу, завдяки відсутності двигуна, дозволяє без втоми рук використовувати дриль довгий час;
  • не перегрівається;
  • проста конструкція знижує ймовірність поломки;
  • електро-, вибухо-та пожежобезпечність (немає іскор, відсутність напруги).

 

Використання даного обладнання змушує зробити додаткові витрати на покупку компресора, але збільшення продуктивності праці і швидкості виконання робіт швидко перекриють виникли витрати. Купити пневмодрель від надійного виробника, ціна якої відповідає високій якості продукції, пропонує інтернет-магазин Electro Contact. Замовляючи у нас, ви гарантуєте собі ефективність роботи і її безпеку.

Вгору
,