Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Пневмоінструменти

Інструменти, що працюють на стиснутому повітрі


Пневмоінструменти все частіше використовуються в різних сферах людської діяльності, від будівництва і ремонту приміщень до відновлення автомобілів і виробництва техніки. Вони дозволяють проводити ремонтні роботи легко, швидко і якісно. Працівникові не доводиться докладати великих фізичних зусиль, при цьому розібратися з технікою може практично будь-яка людина.

Пневматичні пристрої складаються з мотора, який міститься в міцний корпус, і компресора для нагнітання стисненого повітря. В процесі експлуатації інструменту в компресорі створюється високий тиск, стиснене повітря по спеціальному шлангу подається до мотору і призводить його в дію. Якщо ви вирішили для себе: "Куплю пневмоінструмент", зверніть увагу на те, що ціна обладнання залежить від надійності, якості збірки, матеріалів виготовлення корпусу, потужності компресора, а також популярності фірми-виробника.

Види обладнання


Залежно від призначення, пневматичні інструменти можуть дуже сильно відрізнятися габаритами, зовнішнім виглядом і принципом дії. Найбільш часто використовуються наступні види інструментів:

 

  • ударне обладнання. Це можуть бути перфоратори, відбійні молотки і інші інструменти, що дозволяють швидко демонтувати будівельні об'єкти і бурити великі отвори;
  • обертають, або роторні інструменти. До них відносяться гайковерти, шуруповерти, що дозволяють швидко закручувати кріплення, а також деякі шліфувальні машини, необхідні для зачистки поверхонь від зазубрин;
  • відрізне обладнання. Такі інструменти, як лобзики, пневматичні пили і відрізні машинки дозволяють швидко розрізати метали або деревину;
  • інструменти нагнітання. Наприклад, компресори, фарбопульти та інше обладнання, що застосовується для акуратного розпилення речовин по оброблюваних поверхонь.


Устаткування підбирається під конкретну задачу, тому уважно ознайомтеся з інструкцією перед покупкою інструменту, а також використовуйте його строго за призначенням.

Що дає робота зі стисненим повітрям?


Україна - одна з тих країн, в яких продаж пневмоінструменту набирає все більший оборот. У порівнянні з електричним обладнанням, пневматичні агрегати мають ряд переваг:

 

  • невеликі розміри корпусу і меншу вагу, в порівнянні з електроінструментом. Завдяки цьому з інструментом зручніше і простіше працювати. При цьому пневматичне обладнання не поступається електричному по потужності;
  • професійний пневмоінструмент розрахований на безперервну багатогодинну експлуатацію без втрати якості виконуваної роботи;
  • в інструменті, що працює на стисненому повітрі, відсутні електровузли. Тому немає ризику ураження струмом і виникнення іскор, що вкрай важливо при роботі на вулиці, у вологих і пожежонебезпечних приміщеннях.


Вибирайте надійну продукцію від перевірених компаній, щоб відчути всі переваги пневматичного обладнання. А щоб купити якісний пневмоінструмент, зверніться в інтернет-магазин компанії Electro Contact, що надає доставку обладнання не тільки в Київ, Харків, Дніпро, а й по всій Україні.

Вгору