Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Терморегулятори для обігріву труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Система обігріву труб - надійний захист від зледеніння

У зимові холоди експлуатація водопроводу ускладнюється через обмерзання стінок, появи крижаних заторів. Системи обігріву застосовують для захисту труб, наприклад, водопроводу, від промерзання. Це запобіжить їх руйнування через утворення льоду всередині. Нагрівання відбувається за допомогою укладання спеціального нагрівального кабелю. Він перетворює електричну енергію в теплову. Кабель для нагріву трубопроводу може монтуватися всередині або зовні конструкції. Такий метод оберігає труби від руйнування, дозволяє зменшити глибину їх закладання. Стабільна температура в металевих трубопроводах дозволяє уникати конденсату, утворення іржі, що подовжує їх ресурс. Вони функціонують в межах норми навіть в сильні морози, завдяки обігріву.

Одним з важливих елементів комплексу обігріву є регулятор температури. Він являє собою компактний пристрій, який контролює стан труб і при необхідності включає підігрів. Для того, щоб отримувати потрібні дані про стан середовища навколо трубопроводу, на нього монтуються датчики (йдуть в комплекті), які передають інформацію на прилад управління.

Види терморегуляторів системи обігріву труб

Терморегулятори, що входять в комплекс обігріву трубопроводу, можуть бути таких видів:

  • механічні;
  • цифрові.

Механічні - найпростіші терморегулятори. Вони забезпечують стабільну температуру всередині труби, не допускаючи її промерзання. Коли температура падає нижче норми, включається підігрів.

Цифровий терморегулятор є найбільш точним і довговічним. Він може керувати системою обігріву на основі нагрівального кабелю. Є моделі, які також контролюють роботу електрокотла (Terneo rk, наприклад). Цифрові прилади мають діапазон температур від -55 до +125 градусів. На табло виводиться вся необхідна інформація (температура, системні повідомлення). Від внутрішнього перегріву прилад оберігає термозахисний реле. Такі пристрої мають можливість програмування температурного гістерезису від 0,5 до 25 градусів. Прилади управління системою обігріву труб можуть бути одноканальними (керують однією зоною нагріву) і двоканальними (можуть контролювати дві зони нагріву). У продажу є моделі з зовнішнім і внутрішнім монтажем.

Вибираємо терморегулятор для системи обігріву

Для того, щоб не помилитися у виборі серед маси приладів для терморегуляції, представлених у продажу, слід звернути увагу на такі параметри:

  • сфера застосування;
  • максимальна потужність навантаження;
  • температурний гістерезис;
  • довжина з'єднувального проводу датчика.

При виборі варто віддати перевагу відомим перевіреним торговим маркам, щоб ваша система працювала безперебійно тривалий термін.

Купити терморегулятор для системи обігріву трубопроводу ви можете в інтернет-магазині Electro Contact (Україна). Також на сайті компанії представлено кліматичне обладнання, всілякі товари для електромонтажу, інструменти та багато іншого за доступними цінами.

Вгору
,