Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Датчики температури для терморегуляторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Датчики температури для терморегуляторів: під контролем все обладнання

За допомогою спеціального пристрою - термостата - підтримується і коригується температурний режим в приміщеннях. У побутових умовах їх застосовують для того, щоб контролювати котли опалення, тепла підлога, інкубатори. Найчастіше терморегуляторами користуються, щоб організувати електричний або плівковий тепла підлога. У разі використання датчиків з водяним підлогою регулювати потрібно не окремі приміщення, а весь контур.

Термостати бувають механічними і електронними. У механічному варіанті немає контрольної шкали, а в цифровому - є екран з відображенням поточної температури. Також другий варіант відрізняється більш точними налаштуваннями, тому його трохи більш висока ціна цілком виправдана.

Різновиди датчиків температури

Температурні датчики - невід'ємна частина терморегулятора, так як без нього пристрій не отримує даних про поточну температурі. Для різних завдань призначені різні типи датчиків. Наприклад, для теплої підлоги та опалення застосовують температурні прилади на дроті. А для контролю за температурою повітря користуються спеціалізованими пристроями. Якщо облаштовується багатокомпонентна система опалення, встановлюють два пристрої, якими визначається температура підлоги і повітря.

У всіх терморегуляторів єдиний принцип роботи. Після того, як датчик передає термостата інформацію про температуру, прилад визначає, коли слід робити включення і відключення. За призначенням пристрою можуть бути для:

 

  • статі;
  • повітря.

 

Також є інфрачервоні моделі, які застосовуються для виміру температури і поверхні, і повітря. І термодатчик, і терморегулятор розміщується в сухих місцях, але в деяких пристроях герметичність підвищена, тому їм не страшні бризки.

Як вибрати датчик для теплої підлоги?

Перш ніж купити такий прилад, потрібно не тільки вивчити його різноманітні різновиди, а й підібрати варіант, який буде оптимальним. Прекрасним вибором стане придбання двох пристроїв, які контролюють систему з двох сторін. Така конструкція відрізняється економічністю і безпекою. Великою популярністю користуються прилади, у функціях яких є система контролю граничних температур. У них спочатку виконується настройка робочих температур і проводиться активація пристрою в разі потреби. У деяких приладах вбудований термостат, він може бути електронним або ручним. Пристрої розрізняються за формою, для різних підлогових покриттів вона може бути різною:

 

  • для легких покриттів (лінолеуму, ковроліну, ламінату). Датчики в такому випадку мають циліндричну форму, для їх виготовлення застосовується пластик. При монтажі в бетонну стяжку датчик поміщається в спеціальній гофрованої трубці;
  • для масивних покриттів (кахлю, дерева, каменю). Пристрій має досить великі розміри, крім того, у нього є додаткова захисна оболонка.

 

У каталозі інтернет-магазину Electro Contact представлені датчики температури різних типів за прийнятними цінами. Існує можливість доставки в будь-який населений пункт України

Вгору
,