Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Коннектори RJ45

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Електричні з'єднувачі - що це?

Створення та налагодження структурованої кабельної системи, яка дозволяє виконати комутацію безлічі мережевих інформаційних сервісів, стало необхідним для успішного функціонування будь-якої організації в сучасних реаліях технологічного буму. СКС складається з великої кількості взаємопов'язаних елементів, які з'єднуються, розгалужуються, забезпечуючи передачу високошвидкісного інформаційного потоку. Для комутації використовуються спеціалізовані електротехнічні пристрої - стандартизовані коннектори типу RJ (Registered Jack). Таке маркування використовується для всіх стандартних з'єднувальних роз'ємів. Видову відмінність в залежності від призначення сфери використання визначається цифровим значенням.

Коннектори RJ45 використовуються в комп'ютерному, мережевому і телекомунікаційному обладнанні. Складаються вони з пластикового корпусу з ножами-контактами, покритими тонким шаром золотого напилення. Кількість покриття визначає категоріальний приналежність роз'єму.

Пристрій і різновиди

Для безпечного з'єднання коннектора rj45 з кабелем використовується обтиск, який забезпечує щільний обхват дроти і запобігає можливість розриву з'єднання і втрати сигналу. Купити роз'єм rj45 можна на сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua з доставкою в Київ та інші міста. В каталозі легко підібрати потрібний товар за наступними категоріями:

 

  • тип контактних ножів - подвійний для одножильних і потрійний для багатожильних кабелів;
  • тип кабельного входу - круглий для більш об'ємного кабелю або плоский;
  • матеріал виготовлення корпусу - пластик з різним рівнем самозатухания:
  • рівень золотого напилення;
  • матеріал виконання ножа - бронза або нікель;
  • наявність захисту - екрановані, неекрановані;
  • конструкція корпусу - цілісна, збірна;
  • тип навантаження - одне або дворівнева.

 

Видове різноманіття дозволяє застосовувати роз'єми даного типу в СКС з будь потужністю обладнання і швидкістю передачі сигналу.

Визначення сумісності

При виборі засобів комутації особливу увагу варто приділити фактору сумісності елементів з іншим мережевим і телекомунікаційним обладнанням. Наприклад, для комутації екранованого многожильного кабелю рекомендується використовувати екранований коннектор з потрійною виделкою. Таким чином виключається порушення цілісності мережі. Ціна на коннектори rj45 всіх перерахованих типів в магазині електротехнічного обладнання Electro Contact відрізняється демократичністю, а якість товару залишається на найвищому рівні.

Перевагою використання коннектора для комутації кабелю з обладнанням є наявність засувки в місці приєднання до приладу. Випадкове від'єднання, переривання сигналу і втрата потужності таким чином виключаються. Увазі простоти пристрою, монтаж коннектора можливий в домашніх умовах для підключення, наприклад, інтернет-кабелю до роутера. Обжимний коннектор rj45 можна купити в нашому магазині за цінами, нижче конкурентних, з доставкою в усі регіони України.

Вгору
,