Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Ручний інструмент

Ручний інструмент - перша допомога при поломці

Сьогодні існує величезна кількість акумуляторних і електричних пристроїв, але, незважаючи на це, в будівельній сфері постійним попитом користуються ручні інструменти. Їх застосовують у багатьох напрямках діяльності, їх ціна доступна, вони прості в обслуговуванні і застосуванні, мають тривалий термін служби. Крім того, можуть експлуатуватися в будь-яких умовах, навіть там, де немає доступу до електромережі.

Ручні інструменти є обов'язковою складовою робочого арсеналу будь-якого початківця майстра і професіонала. Свою назву вони отримали за рахунок того, що приводяться в рух виключно завдяки рукам, тут не бере участь двигун.

Різновиди ручних інструментів

Відвідавши магазин компанії Електро Контакт в Києві або в онлайн каталог ручного інструменту, продаж якого ведеться досить активно, побачивши тільки ціну потрібного пристосування, можна легко заплутатися, тому доцільно ознайомитися з усіма його різновидами.

Основні групи ручного інструменту:

 

  • пристрою для фіксації. У цю категорію входячи струбцини, лещата, спеціальні тримачі;
  • ударно-важільні пристосування. Сюди відносяться ломи, молотки, лапи;
  • малярно-штукатурні інвентар. З його допомогою працювати можна з будівельними та оздоблювальними матеріалами (пензлика, скребки, кельми);
  • предмети давить і розділяє дії. Вони застосовуються для розрізання, відділення або форматування частин (кусачки, ножиці, плоскогубці);
  • поворотні пристрої та ключі. Незамінні при роботі з шурупами, болтами та іншими кріпленнями (гайкові ключі, викрутки).

 

Крім універсальних пристроїв широкого спектра використання, також існують вузькоспеціалізовані інструменти. Так, наприклад, в деревообробної сфері використовуються пилки, стамески для розпилу великих конструкцій.

Особливості вибору ручних інструментів

Пам'ятайте, що по-справжньому ергономічним можна назвати тільки той інструмент, який ідеально лежить в руці і відповідає виконуваним завданням. Не можна використовувати пристосування занадто громіздкі або маленькі, інакше працювати з ними буде складно.

Критерії вибору:

 

  • віддавати перевагу рекомендується інструментам тільки з найміцніших матеріалів. Для рукояток ідеально підходить тверда деревина і ударостійкий пластик, а ось для ріжучої кромки - легована сталь;
  • найкращий варіант - наявність пластикового або металевого кейса з безліччю відсіків для зберігання викруток і ключів;
  • кувалди і молотки обов'язково потрібно перевіряти на відсутність тріщин, вм'ятин, задирок, сколів;
  • в якісних лещатах повинні бути паралельні губки, за допомогою яких зручно затискати робочі деталі;
  • важливо, щоб гайкові ключі відповідали вимогам по твердості і розміру зіва відповідно до Держстандарту (Україна);
  • товар повинен мати хорошу комплектацію, яка передбачає різні насадки, перехідники, власники.

 

Скориставшись послугами компанії Електро Контакт в її офіційному інтернет-магазині, можна купити ручний інструмент, який доставлять в будь-яку точку України, це може бути Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

Вгору