Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Устаткування для сонячних електростанцій

Сонячні електростанції - альтернативне джерело електроенергії

У зв'язку з постійно зростаючими цінами за електрику, все частіше люди стали встановлювати сонячні електростанції. Вартість обладнання задоволена висока, але якщо дотримуватися правил установки і експлуатації, домашня електростанція швидко себе окупить. Дана установка має досить складну і інноваційну конструкцію, ефективну роботу якої забезпечує комплект спеціального обладнання. Кожна комплектує призначена для виконання строго певної функції: сонячні панелі, комплект акумуляторів, інвертор (перетворювач напруги), контролер.

Термін експлуатації станції і її ККД залежать від грамотно підібраного якісного обладнання і правильності його монтажу. Щоб уникнути труднощів з подальшою роботою електростанції, краще довірити її установку профільним фахівцям, які зможуть професійно об'єднати окреме обладнання в цілу ефективно працюючу мережу.

Асортимент обладнання для сонячних електростанцій в інтернет-магазині Electro Contact

Недостатньо придбати тільки основний набір обладнання для сонячних станцій, важливо пам'ятати, що вони повинні взаємодіяти, тому знадобляться різні витратні матеріали:

  • кабелі для сонячних панелей;
  • проміжні запобіжники;
  • роз'єми;
  • фотогальванічний розгалужувач;
  • адаптери для фотогальваніка;
  • електроніка для управління.

Менеджери нашого магазину допоможуть правильно підібрати обладнання для сонячної електростанції. Ми реалізуємо продукцію німецького бренду Phoenix Contact, який гарантує високу якість своїх товарів і відповідність міжнародним стандартам, тому ви можете бути впевнені в довшому терміні служби і працює належним чином всіх елементів.

Переваги використання комплектуючих компанії Phoenix Contact

Німецький виробник Phoenix Contact є світовим лідером по виготовленню електричних з'єднань, систем промислової автоматизації, електротехнічного інтерфейсного обладнання. Висока якість і довговічність продукції завоювали довіру споживачів в більш ніж 60 країнах світу. Основні переваги виробів німецького бренду:

  • наявність власної лабораторії контролю якості;
  • перевірка продукції на кожному етапі виробництва;
  • постійна робота над поліпшенням експлуатаційних характеристик, пошук інноваційних технологій;
  • наявність патентів підтверджує оригінальність і надійність розробок компанії.

Фахівці інтернет-магазину Electro Contact допоможуть підібрати як окремі комплектуючі для сонячних електростанцій, так і готові комплекти, ціна яких відповідає високій якості. Доставка товару здійснюється надійними вантажоперевізниками: Нова Пошта, Автолюкс, Делівері в будь-яку точку України.

Вгору