Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Контактори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Контактор - незамінний пристрій для управління електричними навантаженнями

Для забезпечення автоматичного дистанційного включення і виключення електричних ланцюгів постійного і змінного струму використовуються спеціальні електромагнітні пристрої - контактори (пускачі). Сучасний пускач сприяє багаторазовому змиканню і розмикання силового ланцюга протягом короткого проміжку часу. У транспортній сфері високим попитом користуються гібридні контактори з наявністю напівпровідникових елементів.

Більшість транспортних засобів, гідравлічних насосів, вентиляційних установок обладнані потужними трифазними двигунами, для запуску і розгону яких застосовуються гібридні пускачі. Дані пристрої мають вигляд міцного корпусу, який може бути додатково укомплектований тепловим реле, пусковою кнопкою, котушкою управління, блок-контактами, захистом від перевантаження електродвигуна. Електромагнітні контактори невеликих розмірів можуть монтуватися в електророзподільні щити для класичних модульних пристроїв безпосередньо на din-рейку.

Різновиди пускачів для електродвигунів

Розрізняють два види даного електричного обладнання:

  • реверсивні - складаються з двох триполюсних пускових приладів, розташованих в одному корпусі з наявністю механічної або електричної блокування для запобігання межфазного замикання, таким чином забезпечується зміна напрямку обертання двигуна;
  • нереверсивні - містять один трьохполюсний пускач з тепловими реле максимального струму в двох фазах і блок-контактами, вмикаються і вимикаються дистанційно з використанням кнопок.

При виборі певної моделі приладу орієнтуються на його технічні показники (рівень напруги, кількість і тип контактів, потужність і т.д.), вартість і доцільність застосування в конкретній галузі. Купити пускачі для установки на дин-рейку, а також інші моделі контакторів можна в спеціалізованих магазинах електротехнічного обладнання в Україні.

Переваги використання контакторів для роботи електричних ланцюгів

Пускові пристрої для включення і виключення силових ланцюгів електродвигуна мають численними перевагами, серед яких можна виділити наступні:

  • автоматизація робочих процесів;
  • відсутність шуму, вібраційних коливань;
  • стійкість до впливу високої і низької температури, механічних пошкоджень;
  • захист від виникнення коротких замикань, загорянь в системі;
  • наявність функції аварійного відключення;
  • доступна ціна на різні моделі пускачів.

 

В інтернет-магазині Електро Контакт присутній широкий вибір потужних і довговічних контакторів з надійним блоком за вигідною ціною для реверсування трифазних електродвигунів, в тому числі для установки на монтажну рейку. В електронному каталозі можна більш детально ознайомитися з технічними параметрами устаткування. Доставка здійснюється у всі населені пункти України: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Черкаси і т.д.

Вгору
,