Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Кабельні наконечники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Безпечне розподіл електроенергії

Сучасне життя неможливо уявити без електрики, її розподіл і подача від електростанцій до кінцевих споживачів відбувається за допомогою кабелю. Для будь-якого електричного обладнання або установок дуже важливо забезпечити надійний контакт з кабелем, в іншому випадку може статися значний нагрів місця з'єднання, його загоряння, яке може привести до пожежі і загрози життю людей.

Кабельний наконечник забезпечує надійний контакт і безпечне з'єднання, значно знижуючи ймовірність аварійних ситуацій. Кабельні наконечники високої якості можна купити на сайті інтернет-магазину Електро Контакт, низька ціна виробів досягається прямими поставками всіх пропонованих товарів від виробників, а за покупкою не знадобиться їхати до Києва, ми доставимо її в будь-який регіон України.

Різноманітність кабельних наконечників

Електричний кабель може мати наконечник різного типу:

 

  • трубчастий;
  • трубчастий TWIN;
  • плоский: роз'ємний, роз'ємний і повністю ізольований, штекер;
  • штирьовий плоский прямий або з гачком;
  • кільцевої;
  • навантажувач;
  • у вигляді стикового з'єднувача.

 

Провід можуть мати жилу, виготовлену з алюмінію або міді, з таких же металів виготовляють наконечники, які підбирають відповідно до металу жили кабелю. Нехтування цим правилом призведе до окислення місць з'єднань і зниження провідності електричного струму. Комбіновані вироби застосовуються для з'єднання алюмінієвих і мідних поверхонь, уникнути їх окислення допомагає шар олова, яке хімічно нейтрально по відношенню до обох металів.

При виборі кабельного наконечника слід враховувати площу поперечного перерізу жили проводу, а також розмір болта. Кріплення наконечника може бути організовано різними способами: обпресуванням, зварюванням, зривними або затискними болтами або паянням.

Особливості видів наконечників для проводів

Найбільшого поширення набули вироби кільцевого типу, така популярність обумовлена ​​їх формою, яка забезпечує широку площу контакту і дуже високу надійність самого контакту. Використовувати їх можна як для постійного, так і тимчасового підключення.

Не менш надійний контакт забезпечують моделі типу "гак", їх площа трохи менше, але вони простіше в монтажі, так як не вимагають повної викруткі болта, найчастіше їх використовують для тимчасового кріплення. Для частого перемикання проводів використовують дуже зручні наконечники вилочного типу, але їх площа контакту в два рази менше кільцевих. Ідеальним вибором для багатожильних кабелів стануть трубні наконечники, які надійно захистять їх від небажаних переломів, до них підходять більшість видів клем.

На сайті інтернет-магазину Електро Контакт в цій категорії виробів представлена ​​продукція німецької компанії Phoenix Contact - одного зі світових лідерів ринку електротехнічного обладнання, чиї високоякісні товари користується високим попитом у багатьох країнах світу.

Вгору
,