Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Електронні автоматичні вимикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Вибираємо надійні електронні автоматичні вимикачі

Тільки за умови правильного планування термомагнітних вимикачів можна говорити про повну безпеку вашого житла. Це невеликий пристрій здатне забезпечити надійним захистом електричні прилади в будинку і запобігти можливому замикання або перенапруження в проводці. Термомагнітна конструкція передбачає два спускових механізму. Вона блискавично реагує на високі струми перевантаження і автоматично відключає роботу обладнання.

Подібні пристрої використовуються вдома, в офісах, на підприємствах, системах автоматизації і виробництвах, на будь-яких об'єктах, де необхідне застосування електроніки, тим більше у великій кількості. Придбати термомагнітний расцепитель можна в інтернет-магазині Електро Контакт, де кожен зможе підібрати для себе модель, відповідну його побажанням і доступному бюджету.

Який клас струмообмеження вибрати?

Термомагнітний захисний вимикач представлений в широкому асортименті, тому для полегшення підбору підходящої моделі все їх можна розділити на наступні категорії в залежності від класу:

  • 1 - час гасіння дуги складає 10 мс, є одним з найслабших варіантів;
  • 2 - середні показники, час гасіння становить від 6 мс;
  • 3 - такі пристрої вважаються одними з найкращих, оскільки реагують за 2,5 мс.

Швидкість спрацьовування багато в чому визначається типом перевантаження. Наприклад, якщо це невелика перевантаження, тоді обладнання відключається з тимчасовою затримкою. Якщо спостерігається дуже високий струм в системі, тоді прилад відключає електрику протягом мілісекунд. Крім цього, прилади відрізняються кількістю полюсів: одно-, двох-, трьох-, чотириполюсні. Вибирати необхідно, орієнтуючись на навантаження електроустановок.

На що звернути увагу для вдалої покупки вимикача?

Термомагнітні вимикачі передбачають безліч важливих параметрів, які потрібно враховувати при виборі. Номінальний струм - показує значення струму, перевищення якого буде вважатися перевантаженням, а, значить, стане умовою для активації вимикача. Також необхідно підібрати номінал по току спрацьовування, щоб, наприклад, при включенні потужних приладів, пусковий струм яких значно перевищує номінальний, автоматичний вимикач не спрацював. Селективність передбачає можливість відключення тільки певної ділянки, який став джерелом проблеми.

Всі моделі вимикачів розраховані на стандартні умови експлуатації з середніми значеннями напруги, частоти, ступеня захисту, кліматичних особливостей і температури використання пристроїв. Підібрати для себе надійний термомагнітний расцепитель можна в інтернет-магазині Електро Контакт. Серед широкого асортименту кожен зможе вибрати для себе елемент під будь-який об'єкт. Ми пропонуємо продукцію за найвигіднішими цінами і з швидкою доставкою по всій країні.

Вгору
,