Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Хомути

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

З'єднувальний хомут - надійний кріпильний елемент

При електромонтажі проводки доводиться працювати з величезною кількістю кабелів, часто істотно відрізняються між собою як по перетину, так і матеріалу. Структуровані кабельні системи повинні відповідати певним вимогам, і стяжки для проводів багато в чому спрощують виконання всіх обов'язкових умов. Основною вимогою, якій повинен відповідати затискний хомут, є оперативне надійне з'єднання попарно або пучками необхідної кількості проводів.

Зовні кабельна стяжка виглядає як звичайна смужка, яка фіксує необхідні елементи за допомогою зубчастого блокіратора. З одного боку затиску розташовуються зуби, а з іншого - зубчастий замок. Завдяки тому, що щербини надійно фіксують задане положення проводів і не дозволяють їм рухатися у зворотний бік, кріплення таким способом має довговічність. Внаслідок простоти конструкції, доступною вартості, самозатяжние хомути широко використовуються не тільки в електротехнічної промисловості, а й у інших галузях, включаючи побут.

Класифікація затискачів для кабелю

До основних відмінностей сполучних елементів відносяться:

  • матеріал;
  • розміри;
  • колір.

Також вироби випускаються з можливістю багаторазового застосування або одноразові. Найдоступнішим варіантом, поданим на ринку, є поліетиленовий затискної хомут. Використовувати його можна тільки одноразово, він значно поступається за ступенем міцності пластиковим варіантів. Нейлонові вироби відрізняються оптимальним співвідношенням вартості і якості, витримують знижені і підвищені температури, ультрафіолетове випромінювання. У виробництві не використовуються домішки важких матеріалів, що дозволяє з успіхом застосовувати елементи кріплення в будь-яких приміщеннях, включаючи житлові.

Важливим параметром є нездатність пластикових затяжок до горіння, стійкість до впливу агресивних речовин. Різноманіття колірних рішень дозволяє використовувати вироби не тільки як з'єднувачі, а й в якості маркерів. Ще одним матеріалом для виробництва самозатяжних кріплень є нержавіюча сталь, такі модулі мають необмеженим ресурсом використання.

Що слід враховувати, набуваючи з'єднувачі для проводів?

Крім матеріалу, з якого виробляють стягнуті кріплення, важливим чинником є ​​їх розмір. Передбачувана кількість проводів, а також їх перетин і буде визначати необхідну довжину хомута. Загальна вага скріплюються кабелів вплине на ступінь міцності кріплення: для невеликої ваги підійде нейлоновий вид, а для великовагових з'єднань доцільно придбати виріб з високоякісної сталі.

Купити якісний кабельний хомут (зажим, стяжку) можна на сайті інтернет-магазину Electro Contact, ціна на кріплення для проводів залежить від матеріалу виготовлення. Використання стяжних хомутів на всіх етапах електромонтажу значно спростить і прискорить процес, без втрат показників якості роботи.

Вгору
,