Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Головки торцеві та аксесуари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Інструменти для роботи з різьбовими з'єднаннями


Слюсарно-монтажні роботи на виробництві або в ремонтних майстернях неможливо проводити без спеціального професійного інструменту. Для закручування або розкручування гайок або болтів можна застосовувати ключі відповідного типу, але набагато зручніше використовувати спеціальний розбірний слюсарний інструмент, в набір якого входять торцеві головки.

Торцева (гайкова) головка не є самостійним інструментом, це - насадка, яка використовується спільно з подовжувачами різного типу. Одна сторона такої насадки є робочою, а інша - використовується для приєднання до робочого інструменту. Торцеві гайкові головки знайшли своє застосування в обслуговуванні та ремонті різних механізмів, приладів і агрегатів, користуються особливою популярністю у майстрів станцій технічного обслуговування автомобілів. Купити високоякісні торцеві головки за низькою ціною можна на сайті інтернет-магазину Електро Контакт.

Чим відрізняються гайкові насадки?


Класифікувати такі слюсарні аксесуари можна за різними ознаками:

  • розміром і одиницями його вимірювання;
  • увазі робочої сторони насадки;
  • розміром отвори боку кріплення головки.

Більшість країн світу використовують метричну систему вимірювання довжини, одиницями якої є: міліметр, сантиметр і метр. Але в Сполученому Королівстві, Сполучених Штатах Америки та деяких інших країнах в якості такої одиниці використовують дюйм і його частини. На сайті інтернет-магазину Електро Контакт представлені насадки метричної та дюймової розмірності, що забезпечить зручність вибору.

Найбільшого поширення набули торцеві головки з шістьма гранями, але, крім них, ще використовуються насадки з 12 гранями, Е-профілем, типу Spline або Super Lock. Стандартними прийнято вважати моделі з глибиною насадки від 25 до 38 мм, подовжені вироби мають глибиною 50 мм і більше. Для ручного слюсарного інструменту підійдуть звичайні моделі, а для електричного або пневматичного обладнання знадобляться вироби ударного типу. Кріплення торцевої головки до інструменту здійснюється за допомогою квадратного отвору на її зворотному боці, його розмір може бути від 1/4 до одного дюйма. Для виготовлення насадок використовую сталь високої міцності з додаванням хрому і ванадію.

Переваги гучних головок


Очевидною перевагою використання таких слюсарно-монтажних виробів є можливість з їх допомогою замінити одним інструментом величезний набір ключів різного типу. Завдяки їм можна дістатися у важкодоступні місця, що дуже важливо, наприклад, при ремонті автомобілів. Торцеві головки забезпечують максимальний контакт робочих поверхонь, через що додаються майстром зусилля значно збільшуються без збільшення реальних фізичних сил.

На сайті інтернет-магазину Електро Контакт представлений широкий вибір високоякісних гучних головок різних видів від кращих виробників слюсарного інструменту, придбати їх можна як окремо, так і у вигляді наборів насадок.

Вгору
,