Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Ареометри та навантажувальні виделки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Діагностика АКБ, перевірка щільності автомобільних рідин

Так як автомобіль - це складний механізм, а його можливість приходити в рух залежить від злагодженості роботи всіх елементів, важливо ретельно стежити за станом комплектуючих, витратних матеріалів, щоб не потрапити в неприємну ситуацію на дорозі. Регулярна діагностика машини дозволяє своєчасно ліквідувати будь-які несправності, забезпечивши водієві, пасажирам і іншим учасникам дорожнього руху комфорт і безпеку.

Для самостійного проведення діагностики не завжди достатньо візуального огляду - можуть знадобитися спеціальні пристосування, серед яких ареометри, навантажувальні вилки. Навантажувальна вилка допоможе визначити стан АКБ автомобіля: виміряти рівень заряду, виявити несправності. Електронні тестери, що вимірюють силу струму і показують найменші відхилення, максимально надійні і прості у використанні. Ареометри потрібні для того, щоб виміряти щільність, концентрацію речовин: електроліту, антифризу.

Показники вимірювальних приладів для АКБ і їх значення

Щоб перевірити рівень заряду, справність батареї, потрібно тестувати кожен її елемент, під'єднуючи навантажувальну виделку до висновків акумулятора на 5 секунд:

  • якщо напруга на кожному з висновків стабільно і має показники 1,7-1,8 В - це свідчить про нормальну роботу батареї, а також про те, що вона розряджена не більше, ніж на 25%;
  • однакову напругу в межах від 1,4 до 1,7 В на всіх елементах - сигнал про те, що слід зробити зарядку акумулятора, так як він розряджений на 50-75%;
  • про несправності або повної розрядки АКБ свідчать показники нижче 1,4 В.

Якщо показники на різних елементах відрізняються в межах 0,2 В, це означає, що акумулятор потрібно зарядити, також це може вказувати на поломку батареї. Що стосується показників ареометра для електроліту, то щільність 1,28 г / см ³ свідчить про стовідсоткове заряді акумулятора, 1,20 г / см³ - про втрату приблизно 50% зарядки. Сигнал про те, що ємність батареї втратила 80% заряду - показник в 1,13 г / см³ - в цьому випадку подальша експлуатація батареї неможлива.

Чи є зв'язок між якістю обладнання і точністю вимірювань?

В Україні купити надійний тестер (ареометр), навантажувальну виделки з доставкою в Київ, Харків, інші міста (Україна) можна в інтернет-магазині Електро Контакт: у нас доступна ціна на оригінальні товари. Тестери, представлені в електронному каталозі компанії, мають ряд переваг:

  • дають максимально точні результати вимірювань;
  • виготовлені з якісних матеріалів відповідно до сучасних стандартів;
  • мають ергономічний дизайн;
  • прості, комфортні у використанні.

Пам'ятайте: щоб досягти тривалої, ефективної роботи акумулятора, слід регулярно контролювати його стан за допомогою ареометра або навантажувальної виделки. Якісні прилади дають максимально точні свідчення, що дозволить вам відслідковувати найменші зміни в стані

Вгору
,