Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Маркування клем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Правильна організація кабельних мереж

Сучасне виробництво різної продукції неможливо уявити без застосування електричного обладнання та освітлення, для якого потрібна електрика. Воно також необхідно для житлових і офісних приміщень. Його подача і розводка всередині приміщень відбувається по кабелях, дроти також використовуються для передачі телевізійного сигналу кабельного телебачення, телефонного зв'язку та інтернету.

Часи, коли з'єднання проводів вироблялося звичайної скручуванням, залишилися в далекому минулому. З огляду на високу потужність і силу струму сучасних електромереж таке з'єднання стало небезпечним, оскільки може призводити до нагрівання і руйнування ізоляції кабелю, короткого замикання і навіть пожежі. Для надійного з'єднання і можливості зручного роз'єднання проводів використовують клеми різного виду. У складних інженерних мережах кількість клем може вимірюватися десятками або сотнями, для зручної експлуатації і обслуговування таких мереж буде потрібно їх маркування.

Способи маркування сполучних клем

Клемники найчастіше встановлюють в спеціальних розподільних коробках або щитах. Розмір клем безпосередньо залежить від товщини кабеля і варіюється від 2,8 до 16 міліметрів, його потрібно обов'язково враховувати при виборі виробів для маркування. Маркувати клеми можна за допомогою:

 

  • етикеток;
  • маркувальних плівок;
  • різного виду пластин.

 

Для маркування клемних коробок застосовуються спеціальні тримачі з регулюванням по висоті.

Найчастіше для маркування застосовують вироби білого або світло-сірого кольору, на яких добре читається нанесена інформація. Для попереджувальних табличок про можливу небезпеку ураження електричним струмом застосовують добре помітний яскраво-жовтий колір. Залежно від виду маркування, для нанесення позначень використовують різні принтери: Bluemark ID, Thermofox, Thermomark kard, Thermomark roll або звичайний лазерний принтер. На сайті інтернет-магазину Електро Контакт можливо придбати самоклеючі маркувальні етикетки з уже нанесеними цифрами від 1 до 10, а також інші витратні матеріали та обладнання для маркування.

Переваги різних типів виробів для маркування клем

Маркувальні пластини дозволяють максимально точно нанести необхідну інформацію навіть у кілька рядків, вони швидко кріпляться до клем і легко демонтуються, мають тривалий термін служби і високу зносостійкість. Маркування за допомогою плівки - недорогий спосіб нанести необхідну інформацію на клеми за допомогою рулонних принтерів. Завдані позначення мають високу стійкість до всіляких розчинників і різних механічних пошкоджень.

Маркувальні листи етикеток для клемних модулів, як правило, виготовляються з поліефіру і кріпляться на обладнання за допомогою клею, такі вироби проходять спеціальні випробування на зносостійкість і стійкість до агресивних хімічних речовин.

Зупинивши свій вибір на виробах для маркування клем, представлених в інтернет-магазині Електро Контакт, ви можете бути впевнені в тому, що вони прослужать вам довгі

Вгору
,