Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Трансформатори струму

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Трансформатори струму

Трансформатори електричного струму використовуються практично в будь-якій системі енергозабезпечення. При цьому обладнання може виконувати різні функції - зміна окремих властивостей струму, коригування напруги. За своєю суттю струмовий трансформатор є перетворює і вимірювальним приладом, який здійснює облік даних. Для визначення і збереження робочих параметрів використовуються регулятори, вимірювальні прилади і реле.

Застосування таких пристроїв є обов'язковим при необхідності експлуатації ланцюга з великим струмом. У такій ситуації невеликий прилад допомагає в контролі корисних властивостей системи безконтактним методом. Устаткування, за допомогою якого виконується трансформація струму, представлено на українському ринку у великій різноманітності форм і моделей. Тому підібрати підходящий варіант не становить проблеми.

Види струмових трансформаторів

Струмові трансформатори (ТТ) класифікуються за такими принципами:

• за призначенням - захисні, вимірювальні, лабораторні та проміжні;

• за кількістю перетворень струму - одноступінчасті і каскадні;

• згідно з кількістю коефіцієнтів трансформації;

• за типом обмотки первинного типу - з одним або декількома витками;

• по ізоляції - паперово-масляні, сухі, газонаповнені, з компаундною заливкою;

• за місцем установки - внутрішні, зовнішні, накладні, вбудовані, переносні.

Виходячи з коефіцієнтів трансформації, обладнання може відрізнятися в залежності від зміни кількості витків обмоток. Одновиткового конструкції можуть бути розділені на дві категорії - зі своєю або без власної первинної обмотки. В обладнанні другого типу головну роль грає токоведущий стрижень прохідного ізолятора.

ТТ використовуються з метою вимірювання показників струму в обладнанні релейного захисту, які є невід'ємною частиною електроенергетичних систем. Їх завдання полягає в забезпеченні безпеки проведення основних вимірювальних процесів, ізолюючи ланцюга від високої напруги. Тому до приладів пред'являються досить суворі вимоги.

Основні критерії вибору

Вирішивши для себе: "Куплю трансформатор струму за найдоступнішою ціною", слід особливо пильну увагу приділити таким характеристикам:

 

• клас точності;

• надійність;

• число ступенів трансформації;

• робоча напруга;

• спосіб установки.

Якісно підібрана пристрій допоможе трансформувати струм, згідно необхідним для обслуговування мережі параметрам. Але перед покупкою ТТ необхідно чітко усвідомлювати область використання, призначення та параметри створюваної мережі.

Купити трансформатор струму або напруги, ціна якого є доступною для споживача, можна в інтернет-магазині Electro Contact. Ми здійснюємо доставку електротехнічного обладнання не тільки по Києву, але і в інші міста України. Кваліфіковані менеджери компанії дадуть відповідь на ваші запитання, допоможуть визначитися з вибором і оформити замовлення. Для зв'язку з нами достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону.

Вгору
,