Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Блоки живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Блоки живлення: трансформатор і акумулятор в одному пристрої

Щоб побутова і промислова техніка працювала, до неї необхідно підвести електричну енергію з потрібними параметрами. Якщо мережа виходить з ладу, важливо зробити так, щоб обладнання відключилася коректно. Для цього користуються спеціальними пристроями. Подібний джерело призначений для перетворення вихідних параметрів електричної мережі в такі, які необхідні для роботи пристроїв, підключених до нього.

Для того, щоб вся техніка залишалася в цілості, необхідно знижувати і випрямляти напругу. Також блоки живлення повинні забезпечувати роботу пристроїв в разі тимчасової відсутності електропостачання. Такими приладами виконується відразу кілька функцій, вони працюють і як трансформатор, і як акумулятор.

Яким може бути блок живлення?

Перш за все джерела живлення розрізняються принципом дії. Вони бувають:

  • трансформаторними. До складу входить понижуючий трансформатор і випрямляч, за допомогою якого відбувається перетворення змінного струму в постійний. Потім проводиться установка конденсатора для згладжування пульсацій і інших необхідних елементів. Такий БП відрізняється високою надійністю, простий конструкцією, ремонтопридатністю, мінімальним рівнем перешкод;
  • імпульсними. У цій инверторной системі змінна напруга перетвориться в постійну, потім відбувається генерація високочастотних імпульсів, які перетворюються далі. Такий пристрій характеризується високим ККД, невеликою вагою і компактністю. Також в ньому є вбудовані додаткові елементи захисту.

 

Устаткування може відрізнятися способом установки. Блоки живлення можуть бути вбудованими та герметичними, деякі джерела призначені для установки на din-рейку (дин-рейку). Робота безперебійного блоку починається в той момент, коли відключається електроенергія, але підтримувати працездатність техніки він здатний протягом нетривалого періоду часу.

Підбираємо блок живлення

Щоб підібрати пристрій правильно, необхідно визначити, які показники у зовнішній мережі. Харчування електроспоживачів може походити від побутової електромережі або від акумуляторів. Наступний пункт, на який потрібно звернути увагу, - напруга живлення і потужність, яку споживає все встановлене обладнання. Якщо Ви встановлюєте одного блоку живлення, необхідно підсумувати показники всіх підключених до нього споживачів. Основні технічні характеристики представлені:

  • вхідним і вихідним напругою;
  • вихідним струмом;
  • потужністю.

 

Професіонали рекомендують звертати увагу на виробника: у відомих марок відмови в роботі трапляються рідше.

В каталозі компанія Electro Contact представлені блоки живлення і комплектуючі до них. На сайті компанії можна переглянути інформацію про товар і оформити замовлення онлайн. Якщо виникають питання з приводу товару або його придбання, завжди можна зателефонувати за вказаним телефоном і отримати кваліфіковану допомогу. Також є можливість замовити доставку обраного товару в будь-який населений пункт України.

Вгору
,