Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Паяльне встаткування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Паяльники - області застосування


Арсенал інструментів кожен користувач підбирає відповідно до своїх потреб, але є універсальне обладнання, яке може стати в нагоді на будь-якому етапі ремонтних робіт і навіть в повсякденних побутових справах. До таких інструментів належать паяльні пристосування. Обслуговування, ремонт електроніки неможливий без паяльного обладнання. Воно надійно з'єднає контакти в тих місцях, в яких вони повинні бути запаяні. З його допомогою навіть можна перетворити окремі радіодеталі і комунікаційні елементи в функціонуючу електронну схему.

Від якості паяльних інструментів буде залежати те, наскільки легко пройде процес ремонту, а також його кінцевий результат. В електронному каталозі інтернет-магазину Електро Контакт представлено надійне і безпечне паяльне обладнання від перевірених брендів в широкому асортименті, що дозволить як любителям, так і професіоналам знайти необхідні інструменти для здійснення задуманих робіт.

Основні різновиди паяльного обладнання


Електричний паяльник, який часто використовується для ремонту електроприладів, - це нагрівач, за допомогою якого можна виконати практично будь-який вид пайки: від нескладного ремонту до збору мікросхем. Хоч електричний - це найпоширеніший вид паяльників, крім нього, існують і інші, серед яких:

  • газові;
  • імпульсні;
  • контактні;
  • паяльні станції та інші.

Перш ніж придбати інструмент, необхідно чітко визначити, для яких цілей ви плануєте його використовувати, а також ознайомитися з пропонованими варіантами, вивчити їх характеристики, особливості використання, звернути увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. Крім того, важливо враховувати те, як часто ви потребуєте використанні даного типу обладнання, чи є у вас навички застосування паяльника. Якщо ви раніше не мали справу з подібним інструментом, то віддайте перевагу максимально простий моделі, яка легка у використанні і доступна за ціною. Перед початком роботи уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування, а під час роботи дотримуйтесь техніку безпеки.

Якісні інструменти для комфортної роботи


Вирішили: "Куплю паяльник в Україні (Києві, Харкові, Одесі, іншому місті)", але не знаєте, де замовити якісний інструмент? В інтернет-магазині Електро Контакт можна купити високоякісний паяльник, паяльне обладнання, в тому числі флюс, припій, ціни доступні, а територія доставки - вся Україна: Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків. Усі пропоновані в електронному каталозі компанії інструменти:

  • зручні і прості у використанні;
  • надійні і довговічні;
  • оригінальні, мають гарантію від виробника.

Великий вибір дозволить підібрати обладнання необхідної потужності (від неї буде залежати і ціна інструменту), з яким ви зможете максимально комфортно і ефективно працювати.

Вгору
,