Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Дін-рейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Монтажна дин-рейка - важливий елемент електромонтажу

Електричні щити, шафи, установчі коробки включають в себе безліч складових. Для швидкого кріплення контролерів, модулів, автоматичних вимикачів, ПЗВ, пускачі та інших компонентів застосовують спеціальний металевий профіль - DIN-рейку. З огляду на те, що виріб експлуатується в особливих умовах і взаємодіє з електричною напругою, до нього пред'являються особливі суворі стандарти по використовуваному матеріалу, розміром і формою.

Даний вид профілю настільки широко застосовується в електротехніці, що практично все модульне обладнання, призначене для установки в розподільні електрощити, випускається з кріпленнями (металевими або пластиковими) під Дін-рейку. Наявність на монтажному обладнанні перфорації дозволяє легко розподілити його на необхідну для установки довжину.

Різновиди металевих монтажних рейок

При виготовленні даних модулів використовується алюміній, мідь або сталь, на яку наноситься додаткове електричне захисне покриття. Вироби, зроблені за допомогою лиття, мають велику затребуваність. На відміну від штампованих варіантів, вони мають високу ступінь міцності, не втрачають своїх властивостей в процесі експлуатації. Конструкція електромонтажних рейок ділиться на три основних види:

  • омега тип;
  • G тип;
  • C тип.

Самим використовуваним варіантом є омегоподібний профіль, він підходить для монтажу будь-яких видів електрообладнання. Саме цей тип монтажного модуля, який має ширину 35 мм прийнятий як міжнародний стандарт. Даний вид існує і в зменшеному форматі, з огляду на невисоких показників міцності застосовується для монтажу малогабаритних клем. Поверхня виробу може бути суцільною, в такому випадку Дін-рейка дозволяє встановлювати будь-яке обладнання, не беручи до уваги його вага. Перфоровані варіанти товщиною менше 1 мм (довжина їх становить 1 м) в основному використовують для нарізки невеликих настановних модулів. Решта види модулів отримали не таке широке поширення і використовуються головним чином в імпортному або специфічному обладнанні.

Переваги використання DIN-рейок

Завдяки винаходу цього унікального пристосування, монтаж і обслуговування електричних комплектуючих максимально спрощується. Для заміни будь-якого вийшов з ладу приладу досить відокремити дроти, і за допомогою кріплення від'єднати пристрій. Перфоровані монтажні рейки не потребують свердління, отвори в них виконують стандартного розміру, що значно полегшує установку конструкції в розподільні пристрої.

Для важкодоступних місць доцільно використовувати спеціальні фіксатори, що дозволяють надати конструкції необхідну форму. Беручи до уваги вид матеріалу, товщину і конструкцію монтажної DIN (Дін) рейки, нескладно купити підходящий в даному випадку варіант, ціна якого буде залежати від перерахованих вище факторів. Великий вибір якісних DIN-рейок для електромонтажу пропонує магазин Electro Contact, вся представлена ​​на сайті Електропродукція має офіційну гарантію.

Вгору
,