Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Розподільні коробки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Розподільна розлучна коробка допоможе заощадити на електропроводці приміщення

Для розведення проводів при укладанні проведення не цільними кабелями використовують розподільні монтажні коробки (КМР). Це дозволяє значно скоротити витрати на матеріали, захищає сполучні кабелі і полегшує доступ до них у разі потреби. При дотриманні всіх правил монтажу така конструкція нічим не поступається цільної прокладці електропроводки і забезпечує правильний розподіл електронагрузок, а також запобігає коротке замикання.

Розпаєчних распредкоробкі можливо монтувати як відкритим, так і закритим способом. Кращим варіантом зчеплення проводів будуть клемні з'єднання, вони дозволяють скріплювати навіть значно відрізняються між собою по хімскладу і фізико-механічними властивостями види проводки. Якщо провідний кабель монтується поверх стін, відповідно, розподільний короб кріпиться зовні. При прихованому способі проводки КМР може йти в комплектації з кріпленням під гіпсокартон або цегла, встановлюється в монтажний отвір і маскується штукатуркою.

Різновиди розподільних коробок електропроводки

Крім способу монтажу (внутрішній або зовнішній), распаячних распредкоробкі має наступні відмінності:

  • пилозахисні;
  • вологозахисні;
  • вогнестійкі.

Різноманітність вибору дозволяє встановлювати распредкороб в місцях з підвищеною вологістю, засміченістю та іншими несприятливими умовами. Матеріалом для виготовлення виробу найчастіше служить поліпропілен, в більш бюджетних варіантах використовують полістирол, а при підвищеної пожежонебезпеки використовують вироби з металу. За формою КРМ можуть бути круглі, квадратні, прямокутні. Розподільну коробку для зовнішньої установки випускають з декількома ступенями захисту (IP55, IP44), вироби для приміщень з підвищеною вологістю і запиленості маркуються IP65. Для монтажу проводу відкритого типу необхідно придбати спеціальні кріпильні елементи, саморізи, дюбелі, за допомогою яких монтажна розподільчих сполучна коробка кріпиться до стелі або стіні. Слід зауважити, що роботу слід довірити фахівцям з досвідом, так як від кінцевого результату буде залежати працездатність всіх споживачів енергії.

Особливості вибору КРМ

Щоб уникнути невідповідності набутого вироби необхідним параметрам, варто врахувати наступні характеристики:

  • спосіб монтажу;
  • ступінь захисту;
  • вид конструкції;
  • матеріал виготовлення;
  • товщину, кількість проводів.

Щоб уникнути можливості виникнення аварійних ситуацій, неприпустимо залишати силові з'єднання ззовні розподіл коробки, правильна установка дозволить користуватися виробом тривалий час без необхідності заміни. Також тривалої експлуатації сприятиме вибір вироби, виготовленого відомим виробником з виконанням всіх необхідних стандартів, що пред'являються до товарів даного типу.

Купити розподільну коробку можна в профільному магазині Electro Contact, ціна на распаячних розподіл коробку задовольнить найвибагливіших клієнтів.

Вгору
,