Електро Контакт - інтернет магазин електротехнічного обладнання та інструменту.

Наш девіз - успіх в інноваціях! Тому наші бренди - це компанії з надійною і якісною продукцією, які з року в рік радують нас новими технологіями і новою продукцією.

Свою роботи ми почали в 2011 році, як компанія, що поставляє своїм клієнтам якісну і надійну електротехнічну продукцію від клем, маркування, реле, блоків живлення до контролерів і бездротового зв'язку. Щоб бути ближче до клієнтів і більш оперативно вирішувати їх завдання, в 2017 році ми створили наш інтернет магазин.

Знання технологій у багатьох галузях виробництва і автоматизації будівель, не тільки дозволяє нам професійно і швидко підібрати обладнання, а й реалізувати проекти "під ключ". Наприклад, якщо Вам необхідно створити систему управління вентиляцією, опаленням або водопостачанням, то вибір за нами. Застосування передових технологічних рішень дозволяє знизити експлуатаційні витрати, швидко запустити систему управління, підвищити надійність і зручність експлуатації ..

Ми явлемся офіційними партнерами усіх проданих нами брендів. На всю продукцію ми надаємо офіційну гарантію і сервіс. Вся продукція має безліч різних європейських сертифікатів якості ..

Для постійних клієнтів ми надаємо спеціальні умови поставки.

Наші принципи роботи:
1. Постачати тільки надійну електротехнічну продукцію, щоб ми і наші клієнти "спали спокійно";
2. відповідальність підходити до кожного замовлення;
3. Оперативно вирішувати поставлені перед нами завдання.

Ми знаємо, що продаємо !