Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Ріжучі інструменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Ріжучий інструмент - незамінний пристосування при виконанні слюсарних і будівельних робіт

Без використання спеціального обладнання та ручного інвентарю дуже складно виконувати багато слюсарно-будівельні роботи. Їх використовують як в маленьких автомобільних майстерень, так і на великих СТО і при виробництві. У домашніх умовах часом теж без них обійтися неможливо. В арсеналі будь-якого господаря завжди повинні бути пристосування, щоб що-небудь відремонтувати або налаштувати.

У продажу представлений широкий асортимент ручного інвентарю, який може бути використаний не тільки в побуті, а й професійній сфері діяльності. Великою популярністю користується ручний інвентар, який призначений для різання різних виробів і матеріалів. Ручний ріжучий інструмент являє собою пристосування, в якому рух різання відтворюється вручну. Його застосування дозволяє при незначних грошових витратах і фізичних зусиллях отримати хороший результат обробки різних матеріалів.

Види ріжучого інструменту

Класифікують ріжучі пристосування за різними критеріями: особливості конструкції, тип виготовлення і оброблюваного матеріалу, а також характер обробки. За типом конструкції і призначенню ручний ріжучий інструмент буває таких видів:

 

  • напилки, надфілі та рашпилі - являють собою вироби, що складаються з безлічі лез. Призначені для обробки деталей з металу, дерева, пластмас та інших матеріалів;
  • зубила - ударно-ріжучий виріб, який використовується для роботи з каменем і бетоном;
  • ножівки та пили - це спецінструменту, що складаються з металевого полотна з великою кількістю зубів. Найчастіше використовуються в столярно-теслярські діяльності для розпилювання деревини;
  • ножиці по металу - металорізальне виріб, який призначений для різання дроту великого діаметра, а також листових металевих полотен;
  • ножі малярні - це інструмент високої якості з ергономічним корпусом. Використовується в різних сферах діяльності для виконання розрізів на тканині, папері, картоні та інших матеріалах.

 

Ручний інструмент, призначений для різання різних видів матеріалів, може бути виготовлений: цільної конструкцією, складовою і збірної. Виходячи зі сфери застосування, ви неодмінно підберете найбільш підходящий вам вид, завдяки великому асортименту представленим у продажу.

Основні переваги ріжучого інструменту

Кожен з видів ручного ріжучого інструменту має низку відмінних характеристик. До основних переваг його використання слід віднести:

 

  • простоту експлуатації;
  • довгий термін служби;
  • велика різноманітність різних видів;
  • можливість використання в будь-яких приміщеннях і умовах;
  • доступну ціну.

 

Всі якісні пристосування зі сталі стійкі до корозії. Вибираючи інструмент, віддавайте перевагу перевіреним виробникам, які зарекомендували себе на ринку товарів високою якістю і надійністю товарів, що випускаються. В інтернет-магазині Електро Контакт представлений великий асортимент ручного ріжучого інструменту, який можна купити за найкращою ціною, з заводською гарантією якості.

Вгору
,