Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Клеми для друкованих плат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Прогрес в дії

Складно уявити сучасний світ без достатку промислової і побутової техніки. Це наслідок техногенної революції ХХI століття, яка значно полегшила повсякденне життя. Користуючись благами цивілізації, мало хто замислюється про пристрій того чи іншого приладу. Незалежно від складності конструкції, кожен сучасний гаджет обов'язково оснащений друкованою платою. Це невелике, але полифункциональное пристрій був розроблений і запатентований в 1902 році німецьким винахідником А. П. Хансоном.

Сьогодні, зазнавши безліч удосконалень, друкована плата являє собою пластину з фторопласту або склотекстоліти, в якій формуються електропровідні ланцюга. З'єднання можуть проводитися методом прямої пайки проводів або за допомогою клеми друкованих плат. Це мініатюрний пристрій дозволяє швидко з'єднати електричні канали за допомогою особливої ​​конструкції затискних клітей. Їх використання зменшує ризик помилок, пов'язаних з людським фактором, у виробництві складних високоточних елементів.

Особливості та відмінності

Клемні блоки відрізняються за розміром і будовою залежно від сфери застосування приладу, в який вони монтуються. Клема для друкованої плати має невеликий розмір. Вона розрахована на малу напругу і струми. У магазині Electro Contaсt представлений широкий вибір елементів, підібрати які можна за такими характеристиками:

 

 • кількість рядів - одне, двох або багаторядні;
 • провідність струму - звичайні, бар'єрні;
 • захист дроти - кругова, рельєфна, незахищена;
 • особливості підключення - цільні, розривні;
 • тип затиску - болтової, пружинний, ліфтової, пелюстковий;
 • спосіб затиску - гвинтовий, натискний.

 

Залежно від необхідної комплектації, ціна на клемний блок може варіюватися. Для виготовлення деталей виробники використовують міцні високотехнологічні матеріали з високим ступенем стійкості до впливу зовнішніх факторів. Контакти виконуються з міді, бронзи або латуні для забезпечення низького питомого опору. Затискачі - зі стійких до корозії і окисленню металів: нержавіючої та оцинкованої сталі. Перед надходженням до кінцевого споживача кожен елемент проходить ряд тестів на технічну відповідність і визначення відповідності міжнародним або локальним сертифікатами.

Поради щодо підбору

Клема друкованої плати активно використовується у всіх галузях життєдіяльності людини. Це можуть бути пристрої для перетворення електроенергії, джерела живлення, регулятори приводу і т.д. Таким чином, вони охоплюють основні напрямки: системи зв'язку, оповіщення, безпеки, освітлення, промислову автоматику. Вибираючи клемний блок для друкованої плати на сайті інтернет-магазину electrocontact.com.ua, слід керуватися наступними технічними характеристиками:

 

 • відстань між контактами (крок);
 • товщина провідника (перетин дроту);
 • кут провідника;
 • кількість контактів;
 • зусилля затяжки;
 • габарити корпусу.

 

Будь-який вибраний елемент може бути інтегрований в пристрій за допомогою хвильового, поверхневого або наскрізного друкованого монтажу. Можливо підібрати клеми від європейських або азіатських виробників.

Вгору
,