Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Таймери (реле часу)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Реле часу: автоматичне включення і відключення

Багато пристроїв і виробничі лінії включаються і відключаються автоматично. Це стає можливим завдяки використанню реле часу - пристрою, за допомогою якого проводиться циклічне відключення електроживлення. Сучасні прилади дозволяють виконувати настройку навіть дуже складних режимів автоматики. Реле часу, або таймери, бувають цифровими або аналоговими. Вони досить популярні, так як застосовуються для самих різних сфер діяльності і пристроїв.

Таймером дуже зручно управляти, можлива настройка навіть складних режимів, як результат - циклічна робота електрообладнання. Для роботи призначена власна літієва батарея, тому навіть при збої електроенергії настройки не зміняться. У надійних реле - мінімальна тимчасова похибка, тому з їх допомогою так зручно організовувати автономну роботу обладнання.

Як влаштований таймер?

Незважаючи на загальне призначення, реле часу бувають різними. Вони можуть бути:

 

• пневматичними. Робота заснована на демпферному механізмі і регулювальний гвинт. Спрацьовує пристрій в діапазоні від 1 до 60 секунд, моделі мають різні експлуатаційні властивості і характеристики;

• з електромагнітним заземленням. Працює такий пристрій з постійним струмом. Спрацьовування відбувається швидко, для включення потрібно 0,1 секунди, для виключення - 1,4 секунди. При проходженні електричного струму через обмотку відбувається збільшення магнітного потоку;

• вартовими. Такими таймерами користуються для організації вимикачів діапазоном 500-10000 В. Спрацьовує пристрій в інтервалі 1-20 секунд;

• електронними. Характеризуються прекрасними експлуатаційними показниками і масою переваг. Пристрої мають невеликі габарити, спрацьовують чітко. Принцип роботи заснований на імпульсних лічильниках.

 

Електромагнітними реле користуються для того, щоб запускати потужні електричні двигуни. Щоб увімкнути або вимкнути побутові прилади, користуються електронними таймерами. Циклічні реле застосовуються в основному для організації вентиляції в приміщеннях.

Як вибрати реле часу?

Перед тим, як вибирати пристрій, необхідно визначитися з його призначенням. Далі має бути вибір виконання. Такі прилади бувають:

 

• моноблоковими. Такі пристрої є автономними, харчування - вбудоване. Є отвори, щоб включити навантаження;

• вбудовуваними. У такого обладнання відсутнє корпус і харчування. Вони призначені для впровадження в більш складні конструкції;

• модульними. Зазвичай вони встановлюються в електрощитку за допомогою дин-рейки.

 

Відлік часу в пристроях може здійснюватися різними способами, це також важливо врахувати при виборі. Реле можуть бути: моторними, з годинниковим механізмом, електронними, з гідравлічним або пневматичним уповільненням. Найбільшою популярністю користуються електронні прилади. Ними користуються, щоб реалізувати різноманітні завдання, підходять вони для роботи з практично будь-яким автоматичним обладнанням.

На сайті electrocontact.com.ua можна купити якісні реле часу за прийнятною вартістю, також можна замовити доставку в будь-яке місто України, при цьому ціна доставки розраховується перевізником.

Вгору
,