Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Електрообладнання

Призначення електрообладнання

Сучасне життя вже важко уявити без електрики. Воно забезпечує функціонування побутової техніки, освітлення, промисловості, багато іншого. Електрообладнання допомагає робити наше життя комфортнішим. Воно оточує нас всюди, хоча ми його не помічаємо: в системі водопостачання, подачі газу, тепла, світла. Також електротехнічні пристрої полегшують працю людей на виробництві.

Під цим терміном розуміють різне оснащення для вирішення певних завдань, яке в процесі роботи використовує електричний струм. Електрообладнання є невід'ємною частиною сучасних інженерних систем, представлених різними механізмами і вузлами. Це можуть бути машини різних типів, деталі, прилади та інше, об'єднані загальним технологічним принципом отримання, а також перетворення енергії.

Що можна віднести до електроустаткування?

Дуже часто електротехнічне обладнання використовується на етапі будівництва і електромонтажних робіт. Воно може бути загального і спеціального призначення, закритого (має захисний корпус або оболонку) і відкритого типу. Це оснащення поділяють на низьковольтну, средневольтное, а також високовольтне.

До електроустаткування зазвичай відносять такі комплектуючі:

  • вимикачі, в тому числі регулюють протягом струму;
  • пускова апаратура;
  • блоки живлення, джерела безперебійного живлення, резервні модулі;
  • розетки, вилки, кабелі;
  • акумулятори та батареї;
  • автоматичні регулятори, які відповідають за зміну параметрів об'єкта;
  • вимірювальні і частотні перетворювачі;
  • трансформатори;
  • комутатори;
  • інжектори.

До електротехнічного оснащення також можна віднести вимірювальні прилади (лічильники), помехоподавляющие фільтри, пристрої захисту від імпульсного перенапруження, обладнання для сонячних електростанцій, зарядки електромобілів, систем опалення, вентиляції та багато іншого.

Вибираємо електротехнічне оснащення

Продаж електроустаткування здійснюється як в спеціалізованих магазинах, так і в інтернеті. Якщо вам необхідний весь комплекс електрообладнання для вирішення глобальних завдань по будівництву та ремонту, то зручніше це зробити в інтернет-магазині. Так ви зможете уважно ознайомитися з асортиментом необхідних товарів, їх технічними характеристиками, порівняти вартість аналогічних деталей у різних виробників.

Купити електрообладнання за доступними цінами можна в інтернет-магазині Electro Contact (Україна, Київ). На сайті компанії Ви зможете підібрати іншу електротехнічну продукцію. Всі товари оригінальні, якісні, сертифіковані і мають гарантію, так як поставляються безпосередньо від виробників. Доставка проводиться в будь-який населений пункт України різними кур'єрськими компаніями.

Вгору