Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Реле струму

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Реле струму: контроль над електричними мережами

В електричних мережах досить часто виникають надмірні навантаження і короткі замикання. У всіх компонентів, з яких складається мережа, є показник допустимого максимального навантажувального струму. Коли цей поріг перевищується, відбувається пробій ізоляції, крім того, можуть розплавитися жили, статися межвитковое замикання обмоток двигуна або перевантаження трансформатора.

Через подібні аварійних режимів експлуатації мережу живлення може вийти з ладу. Щоб обладнання було надійно захищене, користуються релейного захистом, одним з елементів якої є струмове реле. Саме завдяки йому електрообладнання не буде експлуатуватися в аварійному режимі.

Види реле струму

Такі пристрої бувають первинними і вторинними. Першим варіантом найчастіше користуються для виготовлення вимикачів. Такі прилади монтуються в мережу з напругою не більше 1000 В. Для спрацьовування вторинних реле використовується трансформатор струму, підключений до кабелю живлення. За допомогою трансформатора відбувається зниження струму до того рівня, при якому прилад буде нормально функціонувати. Існує кілька видів вторинних реле. Вони бувають:

 

  • індукційними;
  • електромагнітними;
  • диференціальними;
  • пристроями з інтегральними мікросхемами.

 

В процесі роботи індукційних пристроїв відбувається взаємодія струму і змінного магнітного потоку. Електромагнітні прилади складаються з осердя, контактів, штифта, якоря і ярма. Для утримування якоря далеко від сердечника користуються спеціальними пружинами. При надходженні сигналу на обмотку відбувається формування магнітної сили, яка з'єднує якір і сердечник. В результаті відбувається замикання одних контактів і розмикання інших. Також електромагнітні прилади можуть бути поляризованими. У їх конструкції є дві обмотки і 2 сердечника. Крім того, в таких пристроях присутня постійна контактна тяга. В диференціальних моделях відбувається порівняння заниження до силового трансформатора і після нього. При нормальних показниках струму обладнання працює в звичайному режимі. Якщо виникає коротке замикання, відбувається повне замикання контактів. Диференціальним типом пристроїв користуються для захисту побутової техніки.

Як вибрати реле напруги?

Щоб правильно купити реле контролю струму, необхідно визначити необхідну потужність пристрою. Фахівці рекомендують при покупці реле орієнтуватися на запас по потужності, приблизно 20 відсотків. Слід враховувати, що у подібних приладів відсутній захист від великих струмових значень. Саме тому пристрою також необхідний захист, яка зазвичай представлена ​​автоматичним вимикачем. Важливо розуміти, що за допомогою реле прилади не будуть захищені від підвищеної напруги, яке може утворитися після удару блискавки, тому потрібна додаткова захист за допомогою громовідводу.

В асортименті інтернет-магазину Electro Contact представлені різноманітні реле струму за прийнятними цінами. При бажанні можлива організація доставки в усі населені пункти країни. Якщо виникають питання, завжди можна набрати номер, вказаний на сайті, і отримати кваліфіковану допомогу.

Вгору
,