Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Мультиметри, струмові кліщі, тестери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Багатофункціональні вимірювальні прилади, що дозволяють вирішити безліч завдань

При монтажі нової або перевірки старої електропроводки необхідно використовувати прилади, що вимірюють різні електричні показники, так звані тестери. Електрик повинен використовувати вольтметр, амперметр, омметр, що в умовах ремонту не завжди зручно. Щоб полегшити і прискорити роботу з проводкою, були придумані пристрої, які об'єднали в собі функції основних вимірювальних датчиків. Виходячи із заявлених характеристик, вони отримали назву мультиметри.

Мультиметр являє собою компактний електроприлад, хоча існують і масивні стаціонарні варіанти. Також датчик може випускатися у вигляді електровимірювальних кліщів і поєднувати в собі функції обох приладів. За допомогою тестерів можна виявити несправності в проводці, зазвичай про проблеми сигналізує звуковий сигнал або підсвічування на екрані рідкокристалічного дисплея. Наявність додаткових функцій підвищить не тільки характеристики мультиметра, а й його вартість.

Які показання можна дізнатися за допомогою тестерів?

Найпримітивнішим пристроєм, за допомогою якого можна дізнатися, чи є напруга в мережі, є однополюсний індикатор напруги (тестер). Стандартне виконання у вигляді викрутки з сигнальною лампочкою дозволяє легко отримати дані про наявність або відсутність електричного струму всередині мережі.

Струмові кліщі дозволять виміряти будь-яку силу струму навіть в високовольтних ланцюгах, без наявності всередині них розривів. За принципом роботи можна розділити такі вимірювачі на дві категорії:

  • на основі трансформатора струму;
  • з датчиком Холла.

Типові мультиметри існують в аналоговому і цифровому виконанні, найбільш затребуваними є цифрові варіанти. Вони передають відомості на екран і можуть супроводжуватися звуковими сигналами. За допомогою таких приладів змиритися змінний і постійний струм, опір, постійне і змінне напруга, а також частоти, температури, ємності.

"Куплю електровимірювальні прилади в Києві, Дніпрі, Харкові, Україні" - такий запит може виходити не тільки від електрика. У побуті багатофункціональний тестер допоможе перевірити якість батарейок, лампочок, різноманітних з'єднань, тому будь-який дбайливий господар може його придбати.

Основні критерії вибору приладів

Прицінюючись до вимірювальних датчиків, враховуйте наступні характеристики:

  • вигляд пристрою;
  • ступінь точності вимірювання;
  • клас електробезпеки;
  • рівень захисту від вологи і пилу;
  • можливість записувати і зберігати вимірювання.

Вибирайте вироби відомих перевірених виробників, на приладах економити не варто. Наявність сертифікатів і офіційної гарантії буде перевагою придбання даної продукції.

Купити мультиметр для вимірювання електрики (тестер, кліщі) можна в інтернет-магазині Electro Contact (Україна), ціна залежить від типу виробу, доступна доставка в усі регіони країни (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Харків та ін.).

Вгору
,