Графік роботи:

Пн-Пт:

9:00-18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Молотки пневматичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Сфера використання пневматичного молотка

Відбійний молоток відноситься до інструментів вузької спеціалізації, без якого неможливо обійтися при необхідності зруйнувати будівельні конструкції або зняти шар з поверхні з різних твердих матеріалів (бетон, залізобетон, асфальт, камінь та інші). Молотки виробляються з електричним або бензиновим двигуном, а також пневматичним і гідравлічним приводом.

Пневмомолоток завдяки високому рівню пожежо- та вибухобезпеки, а також високої потужності є найкращим варіантом. Раніше основною сферою використання пневмо інструменту була гірничодобувна промисловість, на сьогоднішній день більш компактні розміри молотка розширили коло його експлуатації, це: ремонтно-будівельні, демонтажні, реконструкційні роботи, формування дорожнього покриття.

Критерії вибору та класифікація пневмомолотків

Конструкція відбійного молотка досить проста і відрізняється значними показниками ваги, в зв'язку з цим найчастіше основним матеріалом для виготовлення корпусу служить високоміцний пластик. Робочим елементом агрегату є піку, яка відрізняється формою в залежності від виконуваних робіт. Вона може бути: гостра піку, лом, зубило, піка-лопатка, трамбування. При виборі будь-якого інструменту необхідно розуміти, що пневмомолотки класифікуються за кількома ознаками. Одним з важливих є вага:

  • легкі (5-6 кг) - найчастіше використовуються в побуті в ремонтних цілях, коли не передбачається масштабні руйнування;
  • середні (6-10 кг) - мають хорошу потужність, при цьому таку вагу дозволяє тривалий час утримувати інструмент в певному положенні, тому його використовують для виконання горизонтальних ремонтно-будівельних робіт;
  • важкі (до 30 кг) - використовуються для проведення робіт особливої ​​складності, частіше в промисловості для укладання фундаменту, дорожнього покриття та інше.

Також відбійні молотки ділять на групи в залежності від таких показників: сила і частота ударів. При цьому важливо враховувати, що, чим більше сила удару, тим менше їх частота в секунду. Будь-пневматичний молоток працює від стисненого повітря, що подається компресором, але існує два типи конструкції в залежності від того, як це повітря пускає в хід робочий механізм: об'ємний (за рахунок розширення повітря в спеціальній камері) і турбінний (шляхом обертання лопатей турбіни).

Основні переваги пневматичного молотка

У розглянутій товарній групі пневматичний відбійний молоток займає лідируючі позиції, завдяки кільком переваг:

  • проста конструкція забезпечує довговічність використання, адже в інструменті практично нічому ламатися;
  • НЕ іскрить, мінімально нагрівається, тому може використовуватися в пожежо-і вибухонебезпечних зонах;
  • має влагоустойчивий корпус;
  • порівняно невисока ціна.

Купити високоякісний пневмомолоток і комплектуючі до нього за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині Electro Contact зі своєчасною доставкою в будь-яку точку України.

Вгору
,